-20% Zestaw kulko - klocków, Stolik Pełen Pomysłówi Lalaboom 61087

Trefl: Zestaw kulko - klocków, Stolik Pełen Pomysłówi Lalaboom 61087

Zestaw kulko - klocków, Drzewo Wyobraźni  Lalaboom 61086

TFL-61087

Aktualnie brak na magazynie

Cena

95,99 zł

119,99 zł

Oszczędzasz: 24,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511610871

Temat
Grupa wiekowa
10-36 miesięcy
Klocków
10
Marka

Stolik Pełen Pomysłów marki Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka daje możliwość ćwiczenia różnych ruchów ręki (nakładanie, wciskanie, kręcenie) pod kontrolą wzroku. Pozwala na ćwiczenie wyjmowania (od 10 mż) i wkładania (od 12 mż) przedmiotów do pojemników. Umożliwia zabawę w dopasowywanie kolorów (od 36 mż). Zestaw Lalaboom umożliwia zabawę w chowanie i poszukiwanie klocka, rozwija pojęcie stałości przedmiotu (przeświadczenie, że przedmiot istnieje niezależnie od tego, czy go widzimy; jest to początek rozwoju pamięci, wykształca się między 9 a 12 rż).

Zestaw kulko - klocków marki Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Wspiera ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchową. Zabawka została wykonana z bezpiecznego tworzywa i jest przystosowana dla dzieci już od 10 miesiąca życia.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

infografa-lalaboom-3.pngmojeklocki24-senso1

Kulko - klocki sensoryczne Lalaboom

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, zaprojektowanych z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Kulko - klocki posiadają aż 16 różnych faktur, 12 kształtów i 10 kolorów, dzięki czemu codzienna zabawa wzbogacona jest o ważne dla dzieci doznania zmysłowe.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

Zestaw zawiera:

  • Stolik Pełen Pomysłów,
  • 8 elementów do składania kulko-klocków,
  • 1 sznureczek do nawlekania

Przykładowy film z zastosowaniem kulko-klocków Lalaboom

Grupa wiekowa: 10-36 miesięcy

Wymiary opakowania: 40 x 38 x 12 cm 

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane