Klocki LEGO wg Tematu 

 • Zestawy z reklamy TV

  Wybrane zestawy LEGO prezentowane w reklamach radiowych i TV

 • Angry Birds Movie

  Zestawy do zabawy LEGO® The Angry Birds™ Movie

  Możesz odtworzyć wszystkie przygody z filmu The Angry Birds™! Zestawy LEGO® The Angry Birds™ Movie zawierają wszystkie ulubione, walczące o jajka postacie z filmu i gry mobilnej. Czy Red pomoże uratować jajka Angry Birds przed świniami? A może jednak świnie zjedzą swoje ulubione śniadanie? Dzięki wspaniałym modelom o wyjątkowych cechach możesz pomóc Angry Birds w ich misji!

  Podejmij wyzwania z cyklu Atak na świnki.

 • Animal Crossing

  Dzięki tym pobudzającym wyobraźnię zestawom LEGO® dzieci mogą tworzyć i zmieniać świat Animal Crossing™! Zestawy inspirowane popularną serią gier wideo pozwalają dzieciom odgrywać role ulubionych postaci, budować kultowe sceny i tworzyć świat będący sceną wymyślonych przez nie historii!

 • Architecture

  Klocki LEGO Architecture / Architektura to seria dla tych co chcą poznać ciekawe budowle świata. A dzięki tej serii możesz je sam budować. Seria klocków LEGO Architecture zawiera zetawy o różnym stopniu zaawansowania, od prostych po duże zestawy o doskonałym stopni odwzorowania oryginalnych sławnych budowli. Seria LEGO® Architecture ma za zadanie przybliżyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość architektury za pomocą klocków LEGO®. Ich celem jest przybliżenie odbiorcy fascynującego świata architektury, inżynierii i konstrukcji. Mają zainspirować umysły w każdym wieku i zaprezentować im najsłynniejsze budynki i konstrukcje świata.

  Nowość 2015 w Polsce  LEGO® Architecture.

 • Avatar
 • Boost

  LEGO BOOST to szansa na całkiem nowe wrażenia z budowania z LEGO®. Dzięki LEGO BOOST programowanie i budowanie z klocków LEGO to prawdziwa frajda. 

  Co Ty zbudujesz?

 • BrickHeadz

  Zestawy LEGO® BrickHeadz oferują zupełnie nowy sposób kolekcjonowania, budowania i prezentowania modeli ikonicznych postaci z ulubionych filmów, seriali telewizyjnych, gier i komiksów. 

  Kolekcja klocków przeznaczona dla dzieci w wieku powyżej 10 lat

 • City

  LEGO® City to seria klocków przedstawiająca wszystkie atrakcyjne i interesujące dla dzieci zagadnienia z życia miasta. Dzieci mogą wcielać się w różne zawody i wymyślać przeróżne scenariusze swoich zabaw.

  Seria klocków LEGO® City pozwoli Ci zbudować miasto, które dobrze znasz. W mieście tym jest lotnisko, stacja benzynowa, dworzec czy posterunek policji. Możesz bawić się karetką, odegrać rolę strażaka, a nawet kierowcy autobusu.

  Ale ostrożnie! Po zmianie tylko kilku klocków współczesne, dobrze znane Ci miasto może stać się miastem przyszłości. Spróbuj zbudować według swoich wyobrażeń wysokie wieże, powietrzne mosty, latające karetki lub stoiska z lodami wyposażone w silnik odrzutowy.

  A czy Twoje dziecko nie chciało zostać strażakiem lub pilotem?

  Kolekcja klocków przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

 • Classic, Bricks & More

  Pobudza wyobraźnię wszystkich pokoleń.

  Klocki LEGO Bricks & More ® i klocki LEGO Classic to sposób, aby zainspirować młodych budowniczych z twórczej zabawy i kolorowych modeli, które są łatwe do tworzenia i przechowywania. Tak rozpoczynamy zabawę z klockami LEGO.

  Zestawy LEGO® Classic pomagają rozwijać kreatywność Twojego dziecka. Te jasne, kolorowe i uniwersalne klocki LEGO® bez trudu pobudzą jego wyobraźnię i zachęcą je do budowania. Każdy zestaw klasycznych klocków LEGO zawiera elementy specjalne i pomysły na budowanie, by dziecko mogło od razu rozpocząć zabawę. Wraz z rozwojem umiejętności kreatywnego budowania Twoje dziecko będzie tworzyło coraz to nowe modele — domy, pojazdy czy zwierzątka. Z LEGO Classic wszystko jest możliwe. LEGO Classic doceniają budowniczowie w każdym wieku. Zestawy, które pobudzają wyobraźnię wszystkich pokoleń, stanowią więc niewyczerpane źródło rozrywki dla całej rodziny.

 • Creator

  Zestawy klocków LEGO Creator zawierają modele o bardzo realnych i dokładnych elementach. Budowanie zestawów rozwija kreatywność i twórcze myślenie. Każdy z zestawów zawiera trzy instrukcje budowania. Do dzieła ... Powodzenia.

 • Elves / Elfy

  Klocki LEGO Elfy / Elves - MojeKlocki24.plSeria klocków LEGO Elves (Elfy). Przenieś się w niesamowity baśniowy świat elfów. Nowa przepiękna seria dla dziewczynek pełna przygód i fantazji.

  Klocki LEGO Elfy / Elves - MojeKlocki24.pl

  Już w marcu dostępnych będzie sześć prześlicznych nowych zestawów z serii klockie LEGO Elves.

  41075 Kryjówka elfów na drzewie, 41073 Statek Naidy, 41074 Azari i magiczna piekarnia, 41072 Sekretne Spa Naidy, 41076 Farran i dziupla z kryształem, 41071 Kreatywny warsztat Airy

 • DC Super Hero Girls

  Witaj w Szkole Superbohaterów 

  Wpadnij do Szkoły Superbohaterów i dołącz do ekipy wraz z Wonder Woman™, Supergirl™ i Batgirl™! W kampusie spotkasz też całą resztę niezwykłych uczennic.

 • Disney™ Princess -...

  Odkryj baśniową krainę LEGO® Disney™ Princess (Księżniczki Disney'a) . Wspaniałe bohaterki najpiękniejszych produkcji Disneya zawitały do świata LEGO. Dzięki nowym zestawom można zbudować bajkowe budowle i wymyślać swoje wersje opowieści.

  Arielka wita nas w podwodnym świecie, pokazując nam swoje skarby. W ludzkiej postaci natomiast czeka na księcia na pomoście, a następnie wybierają się wspólnie na przejażdżkę łodzią.Uratuj Roszpunkę z jej wysokiej wieży, lub wraz z Meridą Waleczną naucz się strzelać z łuku do celu. Kolejną księżniczkę rozpoznamy, gdy wysiądzie ze swej karety. Cudny pojazd podjeżdża pod imponujący zamek. Teraz już wszystko jasne, to przepiękny Kopciuszek wraca z przejażdżki i biegnie do zamku by ucałować swojego księcia. 

  Zabawa z księżniczkami Disneya przyniesie dużo zabawy i radości.

 • Disney
 • DOTS

  Kreatywna zabawa dla miłośników prac ręcznych
  Możliwość pomysłowego udekorowania kostek we własny sposób zapewni dzieciom ogromną radość. Ukończone prace można ustawić na półce i wykorzystać do eksponowania zdjęć lub chowania drobnych skarbów i sekretów. Co więcej zestaw ten świetnie sprawdzi się jako prezent na Boże Narodzenie, urodziny lub z dowolnej innej okazji.

 • DREAMZzz

  Chcesz wiedzieć, co by się stało, gdybyśmy mogli kontrolować najśmielsze sny? Zestawy LEGO® DREAMZzz™ pozwalają dzieciom puścić wodze wyobraźni i wreszcie wykorzystać pełen potencjał swoich snów. Te innowacyjne zestawy do budowy są inspirowane postaciami i fabułą popularnego serialu LEGO DREAMZzz. Fabularne instrukcje zachęcają dzieci do działania, dając im dowolność tworzenia fantastycznych stworzeń i pojazdów - jakie tylko sobie wymarzą.

 • DUPLO

  Moje pierwsze klocki to oczywiście Klocki LEGO® DUPLO®, są wielokrotnie większe od zwykłych klocków LEGO - idealne dla małych rączek. Zestawy klocków przeznaczone są dla dzieci od 1,5 roku. Klocki są duże, bezpieczne i kolorowe.

  Zabawa klockami LEGO pobudza wyobraźnię i kreatywność dziecka, pomaga w nauce kształtów i kolorów, trenuje sprawność manualną.

  Różnorodność tematów sprawia, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie; samochody, samoloty, policja, straż pożarna, zwierzęta, czy postacie z bajek. Już od wczesnych lat życia może budować i odgrywać scenki z postaciami samemu lub z pomocą rodziców.

  Klocki LEGO DUPLO można łączyć z podstawowymi klockami LEGO, które z kolei mogą być łączone z klockami Lego Technic - możliwości są nieograniczone.

 • Fantastic Beasts

  Fantastic Beast

 • Harry Potter

  Klocki LEGO Harry Potter

 • Friends

  Seria klocków LEGO FRIENDS (przyjaciele) przedstawia kilka dziewczyn, którym pomagamy w codziennych obowiązkach i zabawach. Mini lalki przyjaciółek zostały stworzone na potrzeby świata Lego Friends i mają możliwość dopasowywania według własnego gustu strojów i fryzur. Mamy wpływ na ich wygląd, co daje nam wiele możliwych kombinacji.
  Lalki i akcesoria są w pełni kompatybilne z klockami Lego innych serii. Zestawy zawieraja klocki i elementy w kolorze różowym i fioletowym i przedstawiaja sceny z podmiejskiego życia umiejscowionego w fikcyjnym mieście Heartlake City.

 • Hidden Side

  Dzięki serii Hidden Side™ dzieci mogą dołączyć do ekipy nieustraszonych łowców duchów, którzy widzą to, co niewidzialne, i przywracają porządek w nawiedzonym przez duchy świecie. W skład nowej kolekcji LEGO® wchodzi cała seria „nawiedzonych” zestawów do budowania, pełnych niesamowitych funkcji i ukrytych niespodzianek, które już same w sobie gwarantują świetną zabawę w budowanie i odgrywanie ról. Aktywacja bezpłatnej aplikacji AR (rzeczywistości rozszerzonej) sprawia, że modele ożywają, ujawniając ukryty świat interaktywnych tajemnic i wyzwań. Te dwa światy, gdy się je połączy ze sobą, sprawiają, że zabawa jest jeszcze bardziej wciągająca. W aplikacji można też zagrać w grę, do której nie jest wymagany zestaw do budowania.

 • Icons

  Zaprojektowane, by zapewnić satysfakcjonujące wyzwanie, zestawy LEGO® Icons przedstawiają imponujące atrakcje turystyczne, klasyczne pojazdy i ikony popkultury; znajdziesz wśród nich też budynki modułowe i artykuły do domu. Znajdź swoją pasję i zatrać się w świecie modeli, które z dumą zaprezentujesz.

 • IDEAS

  LEGO® Ideas to zestawy przygotowane na podstawie pomysłów miłośników LEGO i przez nich wybrane. Są wśród nich oryginalne projekty i zestawy zainspirowane filmami! Wyjątkowo unikalne i interesujące projekty.

 • Indiana Jones™

  "Zestawy LEGO® Indiana Jones™ pozwalają rodzicom powrócić wspomnieniami do uwielbianych filmów i pokazać dzieciom słynne przygody archeologa z trzech filmów: „Poszukiwacze zaginionej arki”, „Indiana Jones i Świątynia Zagłady” oraz „Indiana Jones i ostatnia krucjata”. Wspólnie mogą odtworzyć kultowe sceny i wymyślać własne przygody, budując i odgrywając emocjonujące misje dzięki szczegółowym zestawom LEGO z samochodami, samolotami i świątyniami. "

 • Juniors

  Klocki LEGO® Juniors przeznaczone są dla początkujących. W jednej chwili, Twoje dziecko odkryje, jak łatwo jest budować z klocków LEGO oraz przekona się jaka to wspaniała zabawa budować samodzielnie. Temat został zaprojektowany tak, aby dziecko miało odpowiedni start przy budowaniu z klocków LEGO - budynków, odgrywaniu codziennych scen, budowie modelami, w tym koparki i posterunku policji, a także te wyimaginowane, superbohaterów i księżniczek. Niektóre zestawy są również wyposażone w poręczne pudełko do przechowywania klocków. LEGO Juniors to doskonały sposób na wprowadzenie dziecka do świata budowania z klocków LEGO.

 • Koci domek Gabi

  Odgrywaj przygody Gabi, Kiciusia Pandusia i innych kotków przy pomocy zabawek i zestawów z serii LEGO® Koci domek Gabi. Gabi codziennie odkrywa nowe niespodzianki - teraz Twoje dzieci w wieku od 4 lat mogą do niej dołączyć, przenosząc zabawę z serialu do swojego pokoju! Dzięki magicznym uszkom Gabi może przenosić się do kociego domku, gdzie wspólnie z zaprzyjaźnionymi kotkami przeżywają mnóstwo zaskakujących przygód. Odtwórz z dziećmi sceny z popularnego serialu telewizyjnego lub zachęć je do opowiadania własnych, uroczych historii. Pomóż dziewczynkom i chłopcom  rozwijać kreatywność  oraz umiejętności rozwiązywania problemów i współpracy — wszystko podczas zabawy zestawami z serii Koci domek Gabi.

 • Jurassic World

  Zbuduj własny Parki Jurajski, strzeż się zbiegłych dinozaurów. Nowości z 2015.

 • LEGO Batman Movie

  Zestawy LEGO związane z filmem The Batman Movie 2017. Zestawy zawierają pojazdy i scenerie z produkcji filmowej.

 • MINDSTORMS®

  Lego Mindstorms to rozbudowane zestawy klocków dla nieco bardziej zaawansowanych konstruktorów. Umożliwiają one budowę robotów i swobodne sterowanie gotowymi formami poprzez odpowiednie oprogramowanie, a także komunikację dzięki Bluetooth i Wi-Fi. Seria Lego Mindstorms jest chętnie wykorzystywana przez szkoły oraz na kierunkowych zajęciach dla młodzieży. Zestawy dają szerokie pole do testowania własnych pomysłów i rozwiązań. To także świetny sposób na rozwijanie kreatywności i samodzielnego myślenia opartego na wiedzy oraz metodzie prób i błędów. Wiedza teoretyczna jest bardzo istotna, ale równie ważna jest praktyczna umiejętność wykorzystania zdobytych wiadomości. Zestawy klocków Lego Mindstorms dają młodym konstruktorom realną możliwość przetestowania własnej wiedzy i zdobycia nowych doświadczeń.

 • Minecraft

  Minecraft teraz z klocków LEGO. Nowa seia klocków LEGO Minecraft. Teraz możesz odwzorować wirtualny świat stworzony w Minecraft w rzeczywistości z klocków LEGO.

  Każdy z zestawów jest dość nietypowy. LEGO przyzwyczaiło nas (dzieci i dorosłych) do zamieszczania gotowej instrukcji budowy. W wypadku Minecrafta postanowiono dostosować cały zestaw do warunków panujących w grze. Broszura znajdująca się w środku danego pudełka jest jedynie inspiracją do zbudowania proponowanej konstrukcji. Celem takiego działania jest zachęcenie potencjalnych nabywców zestawu do wytężenia swoich szarych komórek i zaprojektowania dziesiątków własnych konstrukcji.

 • Minifigurki / Minifigures

  Każdy kolekcjoner klocków Lego zbiera serię LEGO ® Minifigure. Przynosi w torebce pełnej tajemnicy wyjątkowe, zabawne figurki.  Które z nich uda ci się się dostać?

 • NEXO Knights

  Nowa futurystyczna historia o rycerzach - technorycerzach. Pięciu nowych bohaterów w świecie realnym oraz tablecie i smartfonie:

  Clay Moorington - przywódca drużyny
  Lance Richmond - alpha superstar
  Aaron Fox
  Macy Halbert
  - Axl - olbrzym

  Pierwsze zestawy LEGO Knighton Disc Launchers (70310), Chaos Catapult (70311), Lance’s Robo Horse (70312), Moltor’s Lava Launcher (70313), Clay’s Blade Cruiser (70315), Jestro’s Companions of Darkness (70316)

  Wejdź w ten wspaniały świat technorycerzy z nowymi zestawami LEGO i poszerz zabawę z aplikacją LEGO NEXO KNIGHTS: MERLOK 2.0 wykorzystaj tarcze LEGO NEXO. Szukaj i skanuj tarcze z zestawów, aby dostarczyć mocy swoim bohaterom.
  Więcej na naszym blogu http://blog.mojeklocki24.pl

  LEGO NEXO Knights - MojeKlocki24.pl

  Dostępne od stycznia 2016

 • Ninjago

  Historia Ninjago w klockach Lego zaczyna się, gdy dawno temu Pierwszy Mistrz Spinjitzu stworzył Świat Ninjago. Mistrz uformował Świat za pomocą czterech Broni SpinjitzuNunczako BłyskawicShurikenów LoduKosy Wstrząsów i Miecza Ognia. Następnie mistrz powierzył Świat i cztery mistyczne bronie jego dwóm synom. Jego synowie obiecali chronić tajemnice broni. Jednak jeden z nich był trawiony przez ciemność i chciwości, i próbował przejąć moc broni dla siebie. Po wielkiej bitwie z bratem został zabity i wygnany do Podziemi na zawsze. Ale jego zło stało się silniejsze dzięki śmierci, stał się władcą podziemi, i fałszywie sprzymierzył się ze szkieletami, które w nim mieszkały. Planuje on po raz kolejny zabrać cztery bronie mocy. Ale brat  władcy podziemia znalazł czterech młodych Ninja, Cole'aJayaKaia i Zane'a, którzy są przygotowani do uczenia się dróg Spinjitzu. Tylko oni mogą zatrzymać Mrocznego Lorda.

 • Overwatch

  Zanurz się w świecie LEGO® Overwatch®. Zbuduj kultowe postacie i miejsca z gry w wersji LEGO!

 • Powerpuff Girls

  The Powerpuff Girls jest jedną z wielu marek LEGO Dimensions. Opiera się ona zarówno na oryginalnym serialu telewizyjnym z 1998 r. jak i na serialu telewizyjnym z 2016 r. należącym do Cartoon Network. 

  Profesor Utonium planował założyć własną rodzinę tworząc trzy córki z podstawowymi składnikami cukru, przypraw i wszystkiego ładnego. Niestety, niezdarność profesora spowodowała że przez przypadek dodał on substancję chemiczną X do składników, co zaowocowało stworzeniem Blossom, Bubbles i Buttercup. Znane jako Atowówki, trzy dziewczyny szybko stały się znane jako bohaterowie miasta Townsville. 

 • Speed Champions

  Klocki LEGO Speed Champions - MojeKlocki24.pl

  Powraca seria klocków LEGO Speed Champions. Dostępna od marca 2015 na początek 7 zestawów.

  75913 Ciężarówka F14 T & Scuderia Ferrari, 75912 Porsche 911 GT, 75911 Pit Stop McLaren Mercedes, 75910 Porsche 918 Spyder, 75909 McLaren P1TM, 75908 458 Italia GT2, 75899 LaFerrari

 • Star Wars™

  Poznaj galaktykę z klockami LEGO® Star Wars™!

  Przez ponad 10 lat seria LEGO® Star Wars™ udostępnia najciekawsze minifigurki i modele wzorowane na filmach z sagi Star Wars oraz nowym serialu animowanym Star Wars - The Clone Wars.

  Nowe minifigurki i ciekawe modele oparte na serii Wojny Klonów i klasycznych filmach oznaczają, że LEGO® Star Wars™ to seria klocków, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

  Kolekcja klocków przeznaczona dla dzieci w wieku 7-14 lat.

 • Super Heroes

  Seria klocków LEGO® Marvel Super Heroes pozwala dziecku wymyślać nowe przygody z udziałem ulubionych bohaterów, takich jak Iron Man™, Spiderman czy Wolverine™.

 • Sonic the Hedgehog™

  Odkryj naszą kolekcję zabawek LEGO® SEGA przedstawiających uwielbianego przez wszystkich jeża Sonica oraz złego naukowca, Dr Eggmana. Twórz własne wysokooktanowe przygody dzięki zestawom do zabawy z Sonikiem i powstrzymaj Dr Eggmana, zanim zapanuje nad światem! Chłopcy i dziewczynki mogą wskoczyć w sam środek akcji, odtwarzając swoje ulubione momenty z filmów i klasycznych gier video na konsolę SEGA. Dorośli miłośnicy kultowego jeża, którzy pamiętają jeszcze początki postaci, będą się bawić tak samo dobrze, z nostalgią wspominając dawne czasy! Nasza kolekcja zabawek LEGO SEGA z bohaterskim Sonikiem zapewni wszystkim konstruktorom fantastyczne zajęcie na wiele godzin.

 • Super Mario

  Najlepsze w zestawach LEGO® Super Mario™ jest to, że… składają się z klocków LEGO, więc do siebie pasują! Jeżeli w swojej kolekcji masz zestaw z poziomem startowym, zawierający 231 elementów oraz figurkę LEGO® Mario™, możesz połączyć go z zestawami dodatkowymi na wiele różnych sposobów. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by do rozbudowy wykorzystać inne klocki LEGO.

 • Technic

  Klocki LEGO ® Technic stanowią prawdziwe wyzwanie dla doświadczonych budowniczych LEGO - umożliwią budowę zaawansowanych funkcji rzeczywistych, takich jak skrzynie biegów, pracy silników tłokowych, systemy kierowania i pracy ramion dźwigów.

  Możliwości budowania alternatywnych modeli i ożywienia konstrukcji przez dodanie funkcji zasilania, a nawet zdalnego sterowania. Ta seria nigdy się nie nudzi, z niej się nie wyrasta.

  Kolekcja przeznaczona dla dzieci od 7 lat, czyżby tylko dzieci?...

 • The LEGO® MOVIE™

  Akcja! Zbuduj swoją obsadę filmu z LEGO®, zestawy klocków do zabawy, w tym z najbardziej pamiętnych momentów filmowych... Pomóż Emmet uciec topnienia pokój! Działka kontrolować świat w biznes "Złego Pana Lair! Ogień z rakiety latające ponaddźwiękową maszyny do lodów. Plus, tworzyć własne zestawy filmowe skierować swój własny hit!

 • Trolls World Tour

  Niesamowite, muzyczne przygody i twórcza zabawa z przyjaciółmi — to wszystko znajdziesz w zestawach inspirowanych filmem Trolle 2.

 • Unikitty

  Unikitty! duńsko- amerykański serial animowany z udziałem tytułowej postaci znanej z filmu "LEGO: Przygoda"

  Serial opowiada o przygodach Kici Rożek będącej mieszanką kota i jednorożca. W codziennych perypetiach pomagają jej przyjaciele: Piesio Rożek, Dr. Lisiczka, Richard oraz Orłodyl.

  Buduj, odkrywaj i baw się w radosnym błyszczącym Kicirożkowie razem z Kicią Rożek i jej magiczną paczką przyjaciół!

 • Więcej LEGO
 • VIDIYO

  Zachęć dzieci do tworzenia ekscytujących teledysków i występowania w nich. Pomoże Ci w tym zestaw LEGO® VIDIYO™ Bandmates (43101) i dedykowana aplikacja. Do zebrania jest 12 postaci inspirowanych różnymi gatunkami muzycznymi. Są w śród nich tancerze, raperzy, gitarzyści, perkusiści, wokaliści i nie tylko. Za pomocą aplikacji dzieci mogą ożywić bohaterów swoich teledysków, by natychmiastowo zacząć zabawę.

Kategorie