Nowość -15% Zestaw kulko - klocków, Fontanna Radości Lalaboom 61463

Trefl: Zestaw kulko - klocków, Fontanna Radości Lalaboom 61463

Zestaw kulko - klocków, Fontanna Radości  Lalaboom 61463

TFL-61463

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

76,49 zł

89,99 zł

Oszczędzasz: 13,50 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511614633

Temat
Grupa wiekowa
10-36 miesięcy
Klocków
12
Marka

Fontanna Radości Lalaboom to zabawka sensoryczna, która dostarcza dziecku wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawkę można używać w trakcie kąpieli. Zestaw zawiera przyssawkę, która mocuje elementy Fontanny do ściany lub wanny. Zabawka daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Uczy konstruowania budowli z różnorodnych elementów. Fontanna
rozwija wyobraźnię i zdolności konstrukcyjne dziecka. Wygodny uchwyt pozwala dziecku na swobodne przemieszczanie się z zabawką. Duży pojemnik pomieści wszystkie kulko-klocki dołączone do zestawu.

Zestaw kulko - klocków marki Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Wspiera ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchową. Zabawka została wykonana z bezpiecznego tworzywa i jest przystosowana dla dzieci już od 10 miesiąca życia.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

infografa-lalaboom-3.pngmojeklocki24-senso1

Kulko - klocki sensoryczne Lalaboom

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, zaprojektowanych z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Kulko - klocki posiadają aż 16 różnych faktur, 12 kształtów i 10 kolorów, dzięki czemu codzienna zabawa wzbogacona jest o ważne dla dzieci doznania zmysłowe.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

Zestaw zawiera:

  • 12 elementów do składania kulko-klocków,

Przykładowy film z zastosowaniem kulko-klocków Lalaboom

Grupa wiekowa: 10-36 miesięcy


Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje