-20% Zestaw kulko - klocków, Stacja Aktywności Lalaboom 61083

Trefl: Zestaw kulko - klocków, Stacja Aktywności Lalaboom 61083

Zestaw kulko - klocków, Stacja Aktywności Lalaboom 61083

TFL-61083

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

71,99 zł

89,99 zł

Oszczędzasz: 18,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511610833

Temat
Grupa wiekowa
10-36 miesięcy
Klocków
8
Marka

Stacja Aktywności marki Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Rozwija chwyt pęsetkowy (przeciwstawienie kciuka palcowi wskazującemu) i precyzyjne ruchy ręki przy nawlekaniu (rozwija małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową). Część z małymi otworami zachęca do badania otworów palcem wskazującym, co sprzyja rozwijaniu izolowanych ruchów tego palca. To umożliwia z kolei gest wskazania palcem, ważny w komunikacji społecznej (dziecko wskazuje to, co je zaciekawiło lub to, co chce otrzymać).

Zestaw kulko - klocków marki Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Wspiera ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchową. Zabawka została wykonana z bezpiecznego tworzywa i jest przystosowana dla dzieci już od 10 miesiąca życia.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

infografa-lalaboom-3.pngmojeklocki24-senso1

Kulko - klocki sensoryczne Lalaboom

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, zaprojektowanych z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Kulko - klocki posiadają aż 16 różnych faktur, 12 kształtów i 10 kolorów, dzięki czemu codzienna zabawa wzbogacona jest o ważne dla dzieci doznania zmysłowe.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

Zestaw zawiera:

  • 6 elementów do składania kulko-klocków,
  • 1 płatek kwiatka,
  • 1 sznureczek do nawlekania

Przykładowy film z zastosowaniem kulko-klocków Lalaboom

Grupa wiekowa: 10-36 miesięcy

Wymiary opakowania: 38 x 20 x 8 cm 

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane