Nowość -30% Warsztacik Glutożelków 61109

Trefl: Warsztacik Glutożelków 61109, Science4you

Warsztacik Glutożelków. 2 eksperymenty, doskonała zabawka edukacyjna.

TFL-61109

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

11,89 zł

16,99 zł

Oszczędzasz: 5,10 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511611090

Grupa wiekowa
8+
Marka

Zacznij przygodę z Warsztacikami Naukowymi! Każdy warsztacik jest doskonałym wstępem do naukowej przygody!

Zacznij przygodę z Warsztacikami Naukowymi od Science4you. Każdy warsztacik jest doskonałym wstępem do naukowej przygody. Odkryj slimy z Warsztacikiem Glutożelków!

Świetna zabawa gwarantowana z zestawami Science4you!

2 eksperymenty.

Zawartość zestawu:

  • - duża miarka
  • - mała miarka
  • - guma guar
  • - mąka kukurydziana
  • - czerwony barwnik spożywczy
  • - drewniana szpatułka
  • - ulotka z opisem eksperymentów

Wymiary opakowania: 110x160x550 mm

Wieloletnie doświadczenie firmy Trefl w tworzeniu zabawek pokazuje, że dzieci najchętniej rozwijają swoje umiejętności poznawcze poprzez zabawę.

Badania naukowe dowodzą, że dzięki przeprowadzaniu doświadczeń i w trakcie zabawy uwalnia się ważny neuroprzekaźnik tj. dopamina, która odpowiada za energię, samopoczucie i motywuje do działania. Seria Science4You od firmy Trefl ma na celu wzbudzenie w dzieciach pozytywnych reakcji, oferując im możliwość przeprowadzania eksperymentów, co zwiększa ich ciekawość świata i umacnia chęć do nauki.

Bawiąc się zestawami naukowymi, dzieci zdobędą nowe umiejętności i wykorzystają drzemiący w nich potencjał.

Umiejętności motoryczne: Rozwój sprawności motorycznej, jak i koordynacji oko – ręka jest bazą do nauki podstawowych czynności jak np. pisania. Zestawy Naukowe wymagają wykorzystywania umiejętności motorycznych co wpływa na ich udoskonalenie.

Koncentracja: Umiejętność skupienia uwagi na wykonywanym doświadczeniu jest bardzo dobrym ćwiczeniem do nabycia sprawności łatwego uczenia się i przyswajania wiedzy z różnych dziedzin.

Edukacja: Przygotowane przez specjalistów książeczki edukacyjne, które są dużym uzupełnieniem samej instrukcji zawierają wiele ciekawych informacji z danej dziedziny, a także kolorowe zdjęcia i rysunki. Dzięki temu poza samym zestawem naukowym dzieci otrzymują także bardzo ciekawą i cenną lekturę.

Kreatywność: Doświadczenia przygotowane zostały w taki sposób, aby pozostawić dzieciom dowolność w użyciu np. barwników, czy zapachów. Dzięki temu nasi mali naukowcy mają możliwość stworzenia niepowtarzalnych kolorów świec, mydeł czy zapachów perfum.

Umiejętność pracy w zespole: Doświadczenia w naszych zestawach naukowych zostały przygotowane w taki sposób, aby mogły brać w nim udział całe grupy dzieci. Dzięki temu uczestnicy edukacyjnej zabawy nabywają umiejętności współpracy z innymi, w większym zespole.

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane