-29% Gra Na Ryby Trefl 01963

Trefl: Gra Na Ryby Trefl 01963

Gra Ciało człowieka / Mistrz Wiedzy Trefl 01957

TFL-01963

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

28,49 zł

39,99 zł

Oszczędzasz: 11,50 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511019636

Grupa wiekowa
4+
Marka

Wejdźcie w rolę zwinnych wędkarzy i razem z Rodziną Treflików weźcie udział w zawodach w łowieniu rybek. Chwytajcie szybko za wędki, by sprawdzić, ile rybek zdołacie złowić. W tej dynamicznej grze dużo zależy od Waszej zręczności i szybkości w podejmowaniu decyzji. Czy uda Wam się złowić rybki widniejące na karcie? Zachowajcie czujność – pod taflą wody kryją się rozmaite ogonki. Uważajcie zwłaszcza na rybki z czarnymi ogonkami, które na pewno spłatają Wam figla.

Na ryby - Rodzina Treflików

Gralnia Trefla to seria filmów o naszych najlepszych grach planszowych. W każdym odcinku nasz ekspert - Michał prezentuje i omawia planszówki, które mają być inspiracją dla wszystkich, którzy szukają pomysłu na ciekawe spędzanie czasu.

W tym odcinku przedstawiamy grę, w którą grać mogą zarówno maluchy jak i dorośli. Na Ryby z Rodziną Treflików to pozycja dla całej rodziny. Wcielcie się w rolę wędkarzy! Wykorzystajcie wyobraźnię. Bądźcie szybcy i zwinni! Przekonajcie się, jak świetnie możecie się bawić w rodzinnym gronie!

Sprawdźcie - kto złowi najwięcej rybek!

Wszystkich niezdecydowanych zachęcamy do zapoznania się z filmem, który z pewnością ułatwi dokonanie wyboru wymarzonej gry.

Zawartość pudełka:

  • 30 rybek,
  • podest do łowienia rybek,
  • 28 kart z 56 zadaniami,
  • 3 wędki (niebieska, czerwona, zielona),
  • instrukcja

Wiek 6-9 lat

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje