-10% LEGO 75954 Wielka Sala w Hogwarcie

Klocki LEGO Harry Potter: 75954 Wielka Sala w Hogwarcie

Przeżyj magiczne przygody w Wielkiej Sali w Hogwarcie™!

75954

Aktualnie brak na magazynie

Cena

404,99 zł

449,99 zł

Oszczędzasz: 45,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016110371

Temat
Grupa wiekowa
9-14
Rok wydania
Klocków
878
Minifigurki
10

Zbuduj magiczny świat fantasy znany z filmów o Harrym Potterze™ za pomocą szczegółowego, trzypiętrowego modelu LEGO® 75954 Wielka Sala w Hogwarcie™. Zestaw zawiera kominek, ławy, stoły i dwustronne sztandary domów, Wieżę Wielkich Schodów z kręconą klatką schodową, klasę eliksirów, skarbiec, tiarę przydziału, Zwierciadło Ain Eingarp™ i mnóstwo magicznych akcesoriów. Do tego fantastycznego zabawkowego zamku dołączone jest 10 minifigurek:  Harry Potter™, Ron Weasley™, Hermiona Granger™, Draco Malfoy™, Susan Bones, profesor McGonagall™, profesor Quirrell z drugą twarzą Lorda Voldemorta™, Hagrid™, Albus Dumbledore™ i Prawie Bezgłowy Nick oraz figurki bazyliszka i Fawkesa™ do zbudowania, a także figurki Hedwigi™ i Parszywka™.

Z klocków zestawu zbudujesz  Wielką Salę i wieżę.

W Wielkiej Sali znajdują się stoły, stół nauczycielski z siedzeniami, kominek, dwa dwustronne sztandary domów i cztery „latające” świece, jedzenie (udko indyka, lody i mały tort), miotły, puchar i czajnik.

Na dole trzypiętrowej wieży znajdziesz ruchome Wielkie Schody z kręconymi stopniami, na kolejnych piętrach klasę eliksirów i skarbiec ze skrzynią, a w wieży pokój z grzędą dla Fawkesa™ oraz Zwierciadłem Ain Eingarp™, w którym można zmieniać odbicia.

W komplecie jest też łódka z wiszącą latarnią.

Usadź uczniów w łodzi i przypłyń do zamku Hogwart™. Pomóż Hermionie i Susan przygotować magiczne eliksiry. Urządź ucztę w Wielkiej Sali i przypisz uczniów do odpowiednich domów za pomocą tiary przydziału. Pomóż Hagridowi™, profesorowi Dumbledore’owi™ i profesor McGonagall™ powitać nowych uczniów. Urządź starcie Harry’ego i Draco na różdżki w Klubie pojedynków. Przyleć razem z Fawkesem™ na pomoc Harry'emu walczącemu z ogromnym bazyliszkiem. Zajrzyj razem z Ronem do Zwierciadła Ain Eingarp™ i zmień widoczne w nim odbicie. Zamień Quirinusa Quirrella w Lorda Voldemorta™, obracając jego głowę.

Akcesoria: siedem różdżek, trzy kubki, parasolka, latarnia, miotła, tiara przydziału, kociołki, eliksiry, świeczki, dwie czarodziejskie miotły, jedzenie, puchar, czajnik, skrzynia i pająk.

Wymiary:

  • Wielka Sala w Hogwarcie™ ma ok. 37 cm wysokości, 30 cm szerokości i 18 cm głębokości.

Klocki LEGO Harry Potter 75954 Wielka Sala w Hogwarcie to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 9-14 lat.

W zestawie:

  • 878 klocków
  • 10 minifigurek
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 75954 Wielka Sala w Hogwarcie:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 75954 Wielka Sala w Hogwarcie:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane