-15% LEGO DUPLO 10875 Cargo Train

Klocki LEGO DUPLO: 10875 Pociąg towarowy

Popchnij Pociąg towarowy LEGO® DUPLO® wprost do portu!

10875

Aktualnie brak na magazynie

Cena

459,49 zł

539,49 zł

Oszczędzasz: 80,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016117271

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
2-5
Rok wydania
Klocków
105

Zestaw LEGO® DUPLO® Pociąg towarowy jest teraz jeszcze łatwiejszy w obsłudze, a Twój maluszek może bawić się nim na wiele sposobów. Dzięki silnikowi z funkcją ręcznego startu małe dzieci mogą zostać prawdziwymi maszynistami. Wystarczy delikatnie popchnąć zabawkę do przodu lub do tyłu, by zaczęła jechać, albo przytrzymać ją lub podnieść, by się zatrzymała. Pomóż dziecku ustawić pięć kolorowych klocków funkcyjnych na torach. Klocki umożliwiają odegranie sygnału dźwiękowego, włączanie i wyłączanie świateł, zatrzymanie i tankowanie, zmianę kierunku oraz zatrzymanie pociągu. Port, łódka, kawiarnia, stacja załadunkowa, dwa dźwigi, trzy figurki DUPLO oraz figurka zwierzęcia i mnóstwo fajnych fragmentów torów kolejowych z tego zestawu LEGO DUPLO pozwalają na fantastyczną zabawę klasycznymi pociągami. Opcjonalna aplikacja do pobrania oferuje jeszcze więcej możliwości, w tym funkcję zdalnego sterowania oraz ciekawe zabawy dla Ciebie i Twojego malucha!

Zestaw zawiera figurki LEGO® DUPLO® maszynisty pociągu towarowego, kapitana i sklepikarza oraz figurkę mewy.

W zestawie znajdziesz lokomotywę do zbudowania z funkcją ręcznego startu, światłami i dźwiękami, a także dwa wagony towarowe z wywrotkami, pięć klocków funkcyjnych w różnych kolorach, port z małym dźwigiem i łódką, duży dźwig, kawiarnię, stację przeładunkową i 24 fragmenty torów, w tym zwrotnice, wzgórza, przejazd kolejowy i kozły oporowe.

Akcesoria: pompa paliwa, ekspres do kawy, kubek, tabliczka czekolady, butelka mleka, sieć rybacka, bagietka, banany, paczka, kasa sklepowa, klucz, ryba i menu.

Każdy maluch z łatwością uruchomi pociąg — wystarczy delikatnie popchnąć go do przodu lub do tyłu — a potem zatrzyma, kładąc rękę mocno na silniku. Pokaż dziecku, jak ustawić pięć kolorowych klocków funkcyjnych na torach i przesuwać je w inne miejsca. Klocki umożliwiają odegranie sygnału dźwiękowego, włączenie świateł, tankowanie, zmianę kierunku oraz zatrzymanie pociągu. Pomóż maluchowi załadować i rozładować wywrotki towarowe za pomocą ruchomego dźwigu. Popchnij pociąg w kierunku portu i odbierz rybę z łódki. Zatrzymaj pociąg, by maszynista mógł zjeść śniadanie w kawiarence, albo wymyślaj z dzieckiem inne ciekawe historyjki.

Możliwości zestawu można poszerzyć, pobierając bezpłatną aplikację z funkcją zdalnego sterowania i ciekawymi zabawami dla małych dzieci. Pociąg i tory z zestawu pasują do istniejących pociągów LEGO® DUPLO®, którymi bawi się Twoje dziecko. Mała łódka nadaje się do zabawy w wodzie. OSTRZEŻENIE: Lokomotywy i baterii NIE WOLNO umieszczać w wodzie ani używać w pobliżu niej.

Opcjonalną aplikację można pobrać ze sklepów App Store, Google Play oraz Amazon Kindle Store. Dowiedz się więcej na stronie Lego.pl/devicecheck.

Produkt wymaga baterii (brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu.

Wymiary:

  • Pociąg towarowy z wagonami ma ok. 10 cm wysokości, 47 cm długości i 8 cm szerokości.
  • Stacja kolejowa ma ok. 18 cm wysokości, 15 cm szerokości i 13 cm głębokości.
  • Duży dźwig ma ok. 35 cm wysokości, 16 cm szerokości i 16 cm głębokości.
  • Łódka ma ok. 17 cm wysokości, 19 cm długości i 13 cm szerokości.

Klocki LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 2-5 lat. 

W zestawie:

  • 105 klocków
  • 3 figurki
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO DUPLO 10875 Pociąg towarowy:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje