-23% LEGO 41153 Uroczysta łódź Ariel

Klocki LEGO Disney™ Princess - Księżniczki Disneya: 41153 Uroczysta łódź Ariel

Wyrusz na poszukiwanie morskich przygód z Arielką Disneya i Erykiem.

41153

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

177,89 zł

229,89 zł

Oszczędzasz: 52,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016111675

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
6-12
Rok wydania
Klocków
380

Zestaw LEGO® l Disney Uroczysta łódź Ariel zawiera wszystko, czego potrzeba, by urządzić szczęśliwe zakończenie dla Arielki i księcia Eryka z filmu „Mała Syrenka” Disneya. Zatańcz na obrotowym parkiecie pod altanką, zakręć rozgwiazdami Sebastiana, znajdź ukryty skarb i urządź pokaz kolorowych fajerwerków. Puść wodze fantazji i skorzystaj z modułowej konstrukcji zestawu, przesuwając i zamieniając miejscami różne jego sekcje. Altankę możesz połączyć z innymi zgodnymi zestawami LEGO l Disney, by zbudować własne wymarzone modele.

Zestaw zawiera dwie minilaleczki: księcia Eryka i Arielkę w sukni i białym płaszczu z materiału, a także figurki kraba Sebastiana i pieska Maxa.

Uroczysta łódź Ariel ma altankę z obrotowym parkietem, koło sterowe, toaletkę i wyrzutnię fajerwerków. W zestawie jest też dok i wysepka Sebastiana z obracającymi się rozgwiazdami.

Akcesoria: ciasto, kieliszki, korona, skrzynia ze skarbem, kryształ, teleskop, płytka z nadrukiem umowy z Urszulą, trójząb, kokarda do włosów, kość, fajerwerki oraz butelka perfum. Dostosuj ten ciekawy zestaw dla dzieci, przesuwając i zamieniając miejscami wewnętrzne sekcje, takie jak toaletka, stół z ciastem i stół z napojami. Przesuwaj i zamieniaj miejscami altankę i dok, by zmienić wygląd łodzi. Możesz też połączyć ją z innymi zgodnymi zestawami LEGO® l Disney, by zbudować własne wymarzone modele.

Odtwórz końcową scenę wesela z filmu Disneya „Mała Syrenka” na tej kunsztownej łodzi pełnej funkcji i tajnych schowków. Pomóż Arielce przygotować się na nowe przygody przy toaletce, a potem załóż jej biały płaszcz ślubny. Zakręć rozgwiazdami Sebastiana, by Eryk i Arielka mogli zatańczyć na obrotowym parkiecie. Na koniec urządź pokaz kolorowych, świątecznych fajerwerków!

Wymiary:

  • Uroczysta łódź Ariel ma ok. 16 cm wysokości, 23 cm długości i 11 cm szerokości.
  • Wysepka Sebastiana ma ok. 4 cm wysokości, 4 cm szerokości i 4 cm głębokości.

Klocki LEGO Disney Princess 41153 Uroczysta łódź Ariel to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 6-12 lat.

W zestawie:

  • 380 klocków
  • 2 minifigurki
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 41153 Uroczysta łódź Ariel:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 41153 Uroczysta łódź Ariel:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje