VTech - Psi Patrol Interaktywne auto Chase 60733

VTech: VTech - Psi Patrol Interaktywne auto Chase 60733

Dobrze przemyślana zabawka firmy VTech Psi Patrol Interaktywne auto Chase 60733 .

VTE-60733

Aktualnie brak na magazynie

Cena

129,99 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511607338

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
2+
Marka

Firma Vtech zajmuje jest tworzeniem zabawek, które łączą w sobie innowacyjne rozwiązania, funkcjonalność, zaawansowaną elektronikę, pomysłowe wzornictwo, najwyższą jakość i bezpieczeństwo. 

Dziecko ucząc się razem z rodzicami chętniej poznaje i rozumie swoje potrzeby, taka forma nauki przynosi więcej sukcesów już od pierwszych miesięcy życia. Zaawansowane technologicznie i bogate w funkcje oraz wiedzę zabawki stanowią doskonale uzupełnienie programu edukacji naszych dzieci.

Wszystkie produkty firmy mówią w języku polskim.

Zabawka Psi Patrol Interaktywne auto Chase posiada 20 kolorowych tarcz do umieszczenia w pojeździe, dzięki którym dziecko nauczy się kolorów, cyfr, kształtów oraz nazw narzędzi, potrzebnych pieskom podczas akcji ratunkowych. Używając tarcz, dziecko może również odpowiadać na zagadki.

Melodie, dźwięki oraz frazy, których w zestawie jest ponad 180, doskonale rozwiną twórczą wyobraźnię oraz kompetencje poznawcze, natomiast poruszanie kołami, trąbienie i naciskanie przycisków powodujące interaktywne odpowiedzi zabawki, świetnie ukształtują podzielność uwagi dziecka.

Ten wspaniały wóz z wizerunkiem Chase'a sprawi, że dziecko przeniesie się w świat Psiego Patrolu i wraz ze swoim ulubionym psiakiem będzie mogło uczestniczyć w pełnych emocji akcjach oraz pomóc bohaterowi w ratowaniu zwierząt, a tym samym zapewni dziecku kreatywną zabawę.

Grupa wiekowa: 2+

Wymiary opakowania:  330x300x75mm.

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje