-25% Tworzymy słowa - Mały Odkrywca, Gra słowna

Trefl: Tworzymy słowa - Mały Odkrywca, Gra słowna

Zbiór edukacyjnych zabaw słownych dla najmłodszych

TFL-01124

Aktualnie brak na magazynie

Cena

13,87 zł

18,49 zł

Oszczędzasz: 4,62 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511011241

Grupa wiekowa
4+

Tworzymy słowa to układanka edukacyjna dla dzieci, która w przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat liter i słów. Dziecko rozwija dzięki niej umiejętności werbalne - poszerza i utrwala zasób słownictwa, ćwiczy łączenie obrazu graficznego wyrazu z desygnatem (podpisu z ilustracją), trenuje umiejętność skupienia uwagi i logicznego myślenia. Gra jest doskonałym wstępem do nauki czytania i pisania.

Produkt dostarcza wielu pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę i w grupie rówieśników. Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców

Opakowanie zawiera 16 puzzlowych obrazków z podpisem złożonym z liter, które układamy pod wyrazem za pomocą mechanizmu autokorygującego, Kartę Zadań i Zagadek oraz instrukcję z wieloma propozycjami zabaw.

Duże elementy z grubej tektury są pokryte wysokiej jakości farbami, co gwarantuje bezpieczną zabawę nawet dla małych dzieci. Wyraźne rysunki i żywe kolory dopasowane są do stopnia rozwoju dziecka.

Wymiary opakowania: 29x20x4cm

Wiek: 4+

Liczba graczy: 1-4

Gra należy do serii Mały Odkrywca. Gry z serii Mały Odkrywca dostarczają wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gier dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Seria Mały Odkrywca otrzymała wyróżnienie w konkursie "Zabawka Roku 2014" organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl , oraz zdobyła Medal Europejski - przyznawany przez Business Center Club.

W zestawie:

  • 16 puzzlowych obrazków
  • karta zadań i zagadek
  • instrukcja
  • Grupa wiekowa: 4+

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane