-10% Abecadło - Mały Odkrywca, Gra pamięciowa

Trefl: Abecadło - Mały Odkrywca, Gra pamięciowa

Edukacyjna gra pamięciowa dla najmłodszych 

TFL-01057

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

16,64 zł

18,49 zł

Oszczędzasz: 1,85 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511010572

Grupa wiekowa
3+

Abecadło to wesoła zabawa w dopasowywanie literek do obrazków. Rozwija słownictwo u najmłodszych dzieci, uczy budowania poprawnych odpowiedzi oraz rozpoznawania przedmiotów i kojarzenia ich z nazwą. W grze wykorzystano specjalnie wyselekcjonowane słownictwo, które ma związek z najbliższym otoczeniem dziecka, a także litery pisane (wielka i mała litera), dające dobry wzorzec w przyszłej edukacji wczesnoszkolnej. Produkt dostarcza wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gry dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Opakowanie zawiera 29 par kartoników: pierwszy kartonik – litery (mała i wielka) napisane na linijkach, drugi kartonik – desygnat rozpoczynający się na daną literę; a także instrukcję z wieloma propozycjami zabaw.

Duże elementy z grubej tektury są pokryte wysokiej jakości farbami, co gwarantuje bezpieczną zabawę nawet dla małych dzieci. Wyraźne rysunki i żywe kolory są dopasowane do stopnia rozwoju dziecka.

Wymiary opakowania: 29x20x4cm

Wiek: 3+

Liczba graczy: 1-4

W zestawie:

  • 58 kartoników (29 par)

Gra należy do serii Mały Odkrywca. Gry z serii Mały Odkrywca dostarczają wiele pomysłów na zabawę – dziecko ma możliwość zabawy w pojedynkę, jak również w grupie rówieśników. Do gier dołączone są scenariusze i propozycje do wykorzystania przez rodziców.

Seria Mały Odkrywca otrzymała wyróżnienie w konkursie "Zabawka Roku 2014" organizowanym przez portal Zabawkowicz.pl , oraz zdobyła Medal Europejski - przyznawany przez Business Center Club. 

 

  • Grupa wiekowa: 3+

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować