Drewniana układanka Zwierzęta hodowlane puzzle HAPE 1454

Trefl: Drewniana układanka Zwierzęta hodowlane puzzle HAPE 1454

Najlepsze DREWNIANE! - układanki- puzzle w otwory dopasowane!

TFL-1454

Aktualnie brak na magazynie

Cena

56,90 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
6943478018723

Grupa wiekowa
2+
Marka

Hape to niemiecka firma z wieloletnią tradycją w tworzeniu i produkcji unikatowych zabawek dla dzieci. Założona w 1986 roku marka jest znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek ekologicznych.

Ideą marki Hape jest tworzenie zabawek przyjaznych dla środowiska, a jednocześnie wspierających edukacyjny rozwój dziecka. Już poprzez zabawę dziecko może wykształcić w sobie cenne wartości, które zaowocują w jego dalszym życiu. Hape wspiera szczęśliwe dzieciństwo oparte na bezpiecznej zabawie. Do produkcji zabawek użyto wyłącznie naturalnych materiałów oraz farb na bazie wody, a przestrzeganie restrykcyjnych standardów jakości jest normą w całym procesie produkcji.

Interesują Cię zwierzęta?

Dzięki kolorowej i wciągającej układance Zwierzęta hodowlane poznasz, jak wygląda konik, krówka, baranek, świnka, kurka, kaczka, królik, a także piesek.

Niektóre zwierzęta lubią wodę, a inne kochają błoto! Dzięki tej kolorowej układance wiejskiej dowiesz się gdzie każde zwierzę czuje się najlepiej.

Na drugiej stronie jest scenka z farmy, która zapewni jeszcze więcej zabawy!

Zwierzęta z układanki można wykorzystać do zabawy jako figurki

Wiek: 24 mies.+

Wymiary układanki: ok. 29 x 24 x 1cm

  • Grupa wiekowa: 2+ ,
  • Marka: Hape

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje