Drewniana układanka puzzle Farma zwierząt 1405

Trefl: Drewniana układanka puzzle Farma zwierząt 1405, Hape

Najlepsze DREWNIANE! - układanki- puzzle za kołeczki trzymane!

TFL-1405

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

32,90 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
6943478018662

Grupa wiekowa
2+
Marka

Hape to niemiecka firma z wieloletnią tradycją w tworzeniu i produkcji unikatowych zabawek dla dzieci. Założona w 1986 roku marka jest znana na międzynarodowym rynku jako jeden z największych światowych producentów zabawek ekologicznych.

Ideą marki Hape jest tworzenie zabawek przyjaznych dla środowiska, a jednocześnie wspierających edukacyjny rozwój dziecka. Już poprzez zabawę dziecko może wykształcić w sobie cenne wartości, które zaowocują w jego dalszym życiu. Hape wspiera szczęśliwe dzieciństwo oparte na bezpiecznej zabawie. Do produkcji zabawek użyto wyłącznie naturalnych materiałów oraz farb na bazie wody, a przestrzeganie restrykcyjnych standardów jakości jest normą w całym procesie produkcji.

Farma Zwierząt - to kolorowe, wykonane z ekologicznego drewna puzzle pomagające poznawać zwierzęta i ich ksztalty poprzez dopasowywanie. 

W zestawie znajduje sie 9 elementow. Zabawka malowana jest bezpiecznymi dla dziecka farbami wodnymi. Zabawka ta rozwija zdolności manualne chwytania i celowania. Rozwija koordynację oko-ręka. Ułatwia poznawanie kształtów i kolorów. Elementy wykonane z drewna z namalowanymi na nich obrazkami – jest to bardzo istotne ponieważ gwarantuje wysoką trwałość i bezpieczeństwo zabawki.

Wiek: 24 mies.+

Wymiary układanki: ok. 29,5 x 20 x 1cm

  • Grupa wiekowa: 2+ ,
  • Marka: Hape

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane