-15% Zestaw kulko - klocków, Stacja Aktywności Lalaboom 61084

Trefl: Zestaw kulko - klocków, Wyspa Kreatywności Lalaboom 61084

Zestaw kulko - klocków, Wyspa Kreatywności Lalaboom 61084

TFL-61084

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

59,49 zł

69,99 zł

Oszczędzasz: 10,50 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511610840

Temat
Grupa wiekowa
10-36 miesięcy
Klocków
12
Marka

Wyspa Kreatywności marki Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Rozwija chwyt pęsetkowy (przeciwstawienie kciuka palcowi wskazującemu) i precyzyjne ruchy ręki przy nawlekaniu (rozwija małą motorykę i koordynację wzrokowo-ruchową). Zestaw kulko - klocków rozwija kreatywność dziecka poprzez eksperymentowanie z różnymi układami klocków, wymyślanie nazw powstałych konstrukcji. Rozwija pojęcie relacji przestrzennych (przymocowanie kulko-klocków u góry, na dole, z przodu, bądź z tyłu).

Zestaw kulko - klocków marki Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Wspiera ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchową. Zabawka została wykonana z bezpiecznego tworzywa i jest przystosowana dla dzieci już od 10 miesiąca życia.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

infografa-lalaboom-3.pngmojeklocki24-senso1

Kulko - klocki sensoryczne Lalaboom

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, zaprojektowanych z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Kulko - klocki posiadają aż 16 różnych faktur, 12 kształtów i 10 kolorów, dzięki czemu codzienna zabawa wzbogacona jest o ważne dla dzieci doznania zmysłowe.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

Zestaw zawiera:

  • Podstawa Wyspy Kreatywności,
  • 4 elementy do Wyspy Kreatywności,
  • 6 elementów do składania kulko-klocków,
  • 1 sznureczek do nawlekania

Przykładowy film z zastosowaniem kulko-klocków Lalaboom

Grupa wiekowa: 10-36 miesięcy

Wymiary opakowania: 30 x 24 x 18 cm 

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane