-20% Kulko-klocki, zestaw sensoryczny, 12 elementów, Lalaboom 61077

Trefl: Kulko-klocki, zestaw sensoryczny, 12 elementów, Lalaboom 61077

Kulko-klocki, zestaw sensoryczny, 12 elementów, Lalaboom 61077

TFL-61077

Aktualnie brak na magazynie

Cena

23,99 zł

29,99 zł

Oszczędzasz: 6,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511610772

Temat
Grupa wiekowa
10-36 miesięcy
Klocków
12
Marka

Zestaw 12 - elementów kulko - klocków dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Zestaw Lalaboom wspiera ćwiczenie koordynacji wzrokowo - ruchowej dziecka.

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, zaprojektowanych z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Kulko - klocki posiadają aż 16 różnych faktur, 12 kształtów i 10 kolorów, dzięki czemu codzienna zabawa wzbogacona jest o ważne dla dzieci doznania zmysłowe.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

lalaboom.png

Rozwój sensoryczny Twojego dziecka

Jednym z warunków prawidłowego rozwoju integracji sensorycznej człowieka jest środowisko bogate w bodźce. Ludzki mózg jest zaprogramowany tak, aby odbierać jak najwięcej impulsów i jest dosłownie kształtowany pod wpływem ich doświadczenia. Istotne jest zatem, aby w pierwszym etapie życia człowieka, w okresie wczesnego dzieciństwa, także zabawki dostarczały zróżnicowanych wrażeń dotykowych, wzrokowych czy słuchowych, a także dawały możliwość zróżnicowanej manipulacji przedmiotami. Linia Lalaboom spełnia te potrzeby, umożliwiając dziecku kontakt z przedmiotami o zróżnicowanych kształtach i fakturach.

Inspirowane Montessori

Zestawy Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność i samodzielność. Kulko-klocki Lalaboom powstały, aby wspierać wszechstronny rozwój dziecka w zgodzie z jego indywidualnymi możliwościami.

Zestaw zawiera:

  • 12 elementów do składania kulko-klocków

Przykładowy film z zastosowaniem kulko-klocków Lalaboom

Grupa wiekowa: 10-36 miesięcy

Wymiary opakowania: 140x220x40 mm

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane