-23% Zestaw kulko - klocków, Drzewo Wyobraźni Lalaboom 61086

Trefl: Zestaw kulko - klocków, Drzewo Wyobraźni Lalaboom 61086

Zestaw kulko - klocków, Drzewo Wyobraźni  Lalaboom 61086

TFL-61086

Aktualnie brak na magazynie

Cena

99,99 zł

129,99 zł

Oszczędzasz: 30,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511610864

Temat
Grupa wiekowa
10-36 miesięcy
Klocków
8
Marka

Drzewo Wyobraźni marki Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Zabawka daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Rozwija chwyt pęsetkowy (przeciwstawienie kciuka palcowi wskazującemu) i precyzyjne ruchy ręki przy nawlekaniu (rozwija małą motorykę i koordynacją wzrokowo-ruchową). Rozwija kreatywność poprzez mieszanie elementów i nazywanie wytworów. Umożliwia ćwiczenie wyjmowania elementów (od 10 mż) i wkładania do pojemnika (od 12 mż), ćwiczenie pojęć „na” i „pod” (na przykład poprzez przykręcenie kulko-klocków na drzewie lub pod drzewem). Łagodna muzyka połączona z odgłosami natury (śpiew ptaków) relaksuje i uspokaja, może więc wywierać pozytywny wpływ na dzieci nadaktywne.

Zestaw kulko - klocków marki Lalaboom dostarcza wiele zróżnicowanych wrażeń dotykowych ze względu na różne faktury poszczególnych elementów. Daje możliwość ćwiczenia ruchów obrotowych nadgarstka. Wspiera ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchową. Zabawka została wykonana z bezpiecznego tworzywa i jest przystosowana dla dzieci już od 10 miesiąca życia.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

infografa-lalaboom-3.pngmojeklocki24-senso1

Kulko - klocki sensoryczne Lalaboom

Lalaboom to seria wyjątkowych kulko-klocków, zaprojektowanych z myślą o prawidłowym rozwoju dziecka. Kulko - klocki posiadają aż 16 różnych faktur, 12 kształtów i 10 kolorów, dzięki czemu codzienna zabawa wzbogacona jest o ważne dla dzieci doznania zmysłowe.

Zabawki serii Lalaboom są inspirowane metodą Montessori, w myśl której dzieci uczą się przez działanie, a duży nacisk kładziony jest na dokładność, systematyczność oraz samodzielność.

Zestaw zawiera:

  • Drzewo Wyobraźni,
  • 6 elementów do składania kulko-klocków,
  • 1 sznureczek do nawlekania

Przykładowy film z zastosowaniem kulko-klocków Lalaboom

Grupa wiekowa: 10-36 miesięcy

Wymiary opakowania: 28 x 28 x 30 cm 

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane