-22% 5 sekund, Gra

Trefl: 5 sekund, Gra

Lubisz adrenalinę? Polubisz 5 sekund! Zmierz się z czasem w nowej grze towarzyskiej, w której szybko myślisz i szybko mówisz.

TFL-00797

W magazynie, Wysyłka w 24h
Cena

56,93 zł

72,99 zł

Oszczędzasz: 16,06 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511007978

Grupa wiekowa
8+
Marka

Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy na pewno udzieliłeś poprawnych odpowiedzi – nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią! Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.

Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie lub przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia – jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz znajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, że będziesz się świetnie bawić!

Wymiary opakowania: 26x26x8cm

Wiek: 8+

Liczba graczy: 3-6

W zestawie do gry:

  • 372 karty z pytaniami ( 744 pytania )
  • 6 kart "Następny" 
  • 6 kart "Zmiana"
  • 6 pionków
  • specjalny czasomierz
  • plansza
  • instrukcja

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje