-27% Bananagrams, Gra słowna

Trefl: Bananagrams, Gra słowna

Zdecydowanie najszybsza gra słowna!

TFL-01525

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

58,39 zł

79,99 zł

Oszczędzasz: 21,60 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511015256

Grupa wiekowa
7+
Marka

Podejmij wyzwanie i wykorzystaj wszystkie swoje litery, tworząc z nich krzyżówkę. Ale uważaj, zrób to, zanim wyprzedzą Cię Twoi rywale. Nie potrzebujesz kartki, ołówka, a nawet planszy. Najważniejsze jest jednak, że nie musisz czekać na swoją kolejkę! Dynamiczna, szybka i szalona zabawa. Zabierz ze sobą banana - gdziekolwiek się wybierasz!

Gra w BANANAGRAMS jest szybka i zabawna. Często się zdarza, że rozgrywka się kończy, a Wam ciągle jest mało. Proponujemy wówczas grę złożoną z trzech lub pięciu partii. Kto wygra najwięcej partii, zostaje BANANOWYM KRÓLEM.

Jak gramy?

Płytki z literkami wysypujemy na stół odwrócone literkami do dołu. Każdy z graczy bierze z puli płytek taką samą liczbę płytek startowych, nie zaglądamy pod spód żeby nie zobaczyć jakie mamy literki. Reszta płytek zostaje w banku liter. Jeden z graczy krzyczy START ! Gracze odwracają swoje płytki. Każdy z graczy tworzy swoją słowną krzyżówkę. Gdy brakuje Ci liter, krzyczysz DOBIERAMY ! i każdy bierze płytkę z puli. Nie pasuje Ci litera? Krzycz WYMIENIAM ! Zamiennie musisz dobrać 3 płytki. Gra trwa do momentu gdy w puli jest mniej płytek niż graczy. Gdy skończysz swoją krzyżówkę krzyczysz BANANY ! Twoi współgracze sprawdzają Twoją krzyżówkę. Gdy Twoja krzyżówka zawiera błędy literowe, nazwy własne bądź wymyślone słowa, zostajesz zgniłym bananem, i odpadasz z gry. Zgniły banan zwraca płytki do banku liter, a gra toczy się dalej dla pozostałych graczy. Ale gdy pierwszy ukończysz krzyżówkę i wszystko się zgadza- wygrywasz i zostajesz bananowym królem.

Wymiary opakowania: 22x8x7cm

Wiek: 7+

Liczba graczy: 1-8 

W zestawie do gry:

  • bananowy piórnik
  • 144 płytki z literkami
  • instrukcja

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane