-22% Mistakos - Walka o stołki, Gra zręcznościowa

Trefl: Mistakos - Walka o stołki, Gra zręcznościowa

Klasyczna gra zręcznościowa dla dzieci – i nie tylko! 

TFL-01367

Aktualnie brak na magazynie

Cena

38,99 zł

49,99 zł

Oszczędzasz: 11,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5900511013672

Grupa wiekowa
5+
Marka

W kartonowym opakowaniu znajdziesz zestaw 24 krzesełek w różnych kolorach: niebieskim, zielonym oraz czerwonym. Każdy gracz musi wykazać się bystrym okiem i zwinnymi palcami, by zostać mistrzem budowania wymyślnych konstrukcji.

Gracz wybiera krzesło w swoim kolorze i dokłada do stosu poprzednich tak, by cała konstrukcja nie legła w gruzach. Kto pierwszy skusi, otrzyma karne punkty. Zadanie nie jest proste, ponieważ trzeba dobrze wybrać miejsce i stabilnie zahaczyć krzesło. Za nogę, oparcie, siedzisko – bez różnicy, byle zachować konstrukcję.

Gra Mistakos może przebiegać w dwóch wariantach:

  1. Gracze jeszcze przed rozpoczęciem stawiania wieży z krzeseł, określają ilość rund do rozgrania np. 5. Zwycięża, ten, który na swoim koncie ma najmniej punktów karnych. Liczba punktów ujemnych odpowiada liczbie krzeseł, które spadły na stół w czasie ruchu danego gracza.
  2. Wygrywa ten, kto pierwszy pozbędzie się wszystkich krzeseł. Pulę krzeseł należy podzielić po równo między graczy. Następnie każdy z graczy, jeden po drugim, dokłada krzesełka, tak by nie zniszczyć konstrukcji. Wszystkie krzesła, które spadną na stół, trafiają do puli gracza, który aktualnie wykonywał ruch. 

Wymiary opakowania: 26x15x10cm

Wiek: 5+

Liczba graczy: 1-3

W zestawie:

  • 24 krzesełka w 3 kolorach

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje