-22% Gra Cardline: Zwierzęta

Rebel: Gra Cardline: Zwierzęta

Gra Cardline: Zwierzęta

Skrzyżowanie Fauny i Timeline! Idealna gra rodzinna i imprezowa.

REB-024040

Aktualnie brak na magazynie

Cena

46,76 zł

59,95 zł

Oszczędzasz: 13,19 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
3558380024040

Grupa wiekowa
7+
Marka
Czas gry
Liczba graczy

Które zwierzę jest większe, puszczyk czy indyk? A które cięższe - krowa czy rekin? A które dłużej żyje?  Pies czy wieloryb?

Rozdajcie karty i ustalcie czy gracie "na wagę", "na czas życia" czy "na wielkość". Następnie każdy otrzymuje kilka kart, kładąc je przed sobą tak, że widzą tylko nazwę karty, ale nie wartości wymienionych cech.

Teraz na środku stołu kładziecie losowe zwierzę, ale tak, by widzieć wartość wybranej cechy. Każdy z graczy po kolei wybiera jedno ze swoich zwierząt i stara się prawidłowo odgadnąć, czy jest ono większe / cięższe / żyjące dłużej od tego na stole (kładzie je po prawej stronie karty), czy nie (umieszcza swoją kartę po lewej stronie karty na stole). Jeśli jednak się pomyli, gracz odrzuca użytą kartę i ciągnie nową.

Każdy następny gracz musi zdecydować między jakimi kartami umieścić swoje zwierzę - im dalej, tym zadanie trudniejsze, bo jest już coraz więcej kart na stole!

Aby bawić się w Cardline - Zwierzęta, nie musicie znać szczegółowych informacji dotyczących zwierząt, a jedynie  kierować się przeczuciem i własnymi podejrzeniami!

To idealna gra na lekkie popołudnie z rodziną czy znajomymi, a przy tym mająca znaczący walor edukacyjny, będąca świetnym narzędziem do wykorzystania w szkole.
  • Liczba graczy: 2-8 osób
  • Wiek:7+
  • Czas gry: ok. 15 minut
  • Losowość: 2/6
  • Interakcja: 1/6
  • Złożoność: 1/6

Zawartość pudełka:

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane