-22% Gra Timeline: Polska

Rebel: Gra Timeline: Polska

Timeline, świetna gra, uczy i bawi zarówno dzieci jak i dorosłych.

REB-042334

Aktualnie brak na magazynie

Cena

46,76 zł

59,95 zł

Oszczędzasz: 13,19 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
3558380042334

Grupa wiekowa
8+
Marka
Czas gry
Liczba graczy

Czy odgadniesz chronologiczną kolejność ważnych i ciekawych wydarzeń z historii Polski?

Czy wiesz, że spinacz biurowy wynalazł Polak? A może jesteś w stanie odgadnąć datę tego wydarzenia? Pamiętasz, kiedy Polska odzyskała niepodległość? Jak myślisz, co zbudowano wcześniej: Bazylikę Mariacką w Gdańsku czy kopalnię soli w Wieliczce?

Gra Timeline: Polska należy do bestsellerowej serii gier, które podbiły cały świat, ale karty znajdujące się w tej wersji, dotyczą tylko wydarzeń z Polski. Z grą "Timeline: Polska" historia okazuje się być nie tylko ciekawa, ale wręcz fascynująca! Poznaj niezwykłe wydarzenia z historii naszego kraju, z których możemy być dumni.

Ale na czym to polega?

Wybierz jedną z posiadanych w ręku kart i zdecyduj, czy prezentowane przez nią wydarzenie miało miejsce przed tym, które leży już na stole, czy po nim. Następnie odwróć kartę i sprawdź, czy masz rację! Nie musisz znać żadnych dat i wydarzeń, wystarczy dedukcja i trochę szczęścia.

Timeline: Polska to idealny sposób na naukę przez zabawę. Gracze nawet nie zorientują się, jak wiele zostanie im w głowach już po pierwszej, krótkiej rozgrywce. Gra jest idealnym narzędziem do wykorzystania przy nauce historii, ale też świetnym sposobem na integrację grupy.

  • Liczba graczy: 2-8 osób
  • Wiek: 8+
  • Czas gry: ok. 15 minut
  • Losowość: 3/6
  • Interakcja: 1/6
  • Złożoność: 1/6

Zasady gry

Zawartość pudełka:

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane