Nowość -12% playmobil 71055 Wiltopia Tygrys

playmobil: playmobil 71055 Wiltopia Tygrys

Wiltopia Tygrys 71055.

PLY-71055

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

32,55 zł

36,99 zł

Oszczędzasz: 4,44 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
4008789710550

Grupa wiekowa
4+
Rok wydania
Marka

Wraz z najnowszą przyrodniczą serią "Wiltopia" marka Playmobil pragnie rozwijać świadomość rodzin, a przede wszystkim świadomość dzieci na temat ochrony środowiska oraz racjonalnego korzystania z jego zasobów w celu zachowania ich dla przyszłych pokoleń. Dzięki zestawom z tej serii poprzez zabawę poruszany jest temat ekologii w możliwie najbardziej przystępny dla dzieci sposób. "Wiltopia" prezentuje ekosystem lasu deszczowego w regionie Amazonii, którego istnienie jest kluczowe dla całej planety. Dzięki niej dzieci poznają świat, w którym zwierzęta i przyroda są cenione i chronione. Figurki zwierząt w kieszonkowym formacie do kolekcjonowania gwarantują wspaniałą zabawę, zachęcając dzieci do poznawania i odkrywania egzotycznego świata. Seria zorientowana jest na ochronę środowiska i zagrożonych gatunków, a zabawki zostały wykonane w ok. 80% z odzyskanych materiałów, natomiast ich opakowania są w 100% z recyklingu.

Przewodnikami po świecie przyrody staje się wyjątkowa rodzina naukowców Palmer, która wspólnie z trójką dzieci odkrywa i poznaje fascynujące, chronione regiony świata. Na przykład las deszczowy Amazonii! Ciekawe, jakie zwierzęta tam zobaczą...

Wiltopia Tygrys 71055. Usłysz głośny ryk tygrysa. Korzystając z dołączonej karty kolekcjonerskiej ze zwierzętami z aplikacją Wiltopia, dzieci mogą dowiedzieć się wszystkiego o zwierzętach i ich siedliskach, a nawet zrobić sobie z nimi selfie, wyświetlając zwierzęta bezpośrednio w swoim domu za pomocą AR. Dzięki Wiltopia — przyjaznej dla środowiska linii produktów PLAYMOBIL, dzieci mogą wyruszać na wyprawę w tętniące życiem regiony na całym świecie, zachęcając do doceniania żyjącej tam przyrody i całej naszej planety. Baw się tym zestawem osobno lub połącz go z resztą motywu Wiltopia (nr 71048-71074, 71007-71012 - sprzedawany osobno), aby uzyskać jeszcze więcej dzikiej, zwierzęcej zabawy! Zestaw zawiera jednego lwa, lianę oraz 4 banany i odpowiednią kartę zwierzęcia do odblokowania zawartości cyfrowej.

Zawartość zestawu:

  • Zwierzęta: Tygrys z ruchomymi elementami
  • Akcesoria: szynka, kość
  • Karta wiedzy

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje