playmobil 70336 Pizzeria ogrodowa

playmobil: playmobil 70336 Pizzeria ogrodowa

Pizzeria z ogródkiem restauracyjnym 70336 z kolorowo podświetlonym łańcuchem lampionów i żarzącym się kamiennym piecem tworzą piękną atmosferę.

PLY-70336

Aktualnie brak na magazynie

Cena

149,99 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
4008789703361

Grupa wiekowa
4+
Rok wydania
Klocków
167
Marka

Pizzeria z ogródkiem restauracyjnym 70336 z kolorowo podświetlonym łańcuchem lampionów i żarzącym się kamiennym piecem tworzą piękną atmosferę. A gdzie można dostać najlepszą pizzę w mieście? Oczywiście w pizzerii Playmobil! W przytulnej restauracji ogrodowej pod łańcuchem kolorowych lampionów goście siedzą w swobodnej atmosferze i delektują się pysznymi przekąskami, podczas gdy kucharz wyjmuje świeżą pizzę z pieca. Przyjazna obsługa zawsze dba o dobre samopoczucie gości. „Chcesz kawałek ciasta czekoladowego na deser?”. Kto mógłby odmówić? Zestaw do zabawy zawiera cztery figurki Playmobil, budynek restauracji, dwa stoły, cztery krzesła, kamienny piec, pizzę, szklanki i wiele innych akcesoriów. Idealny zestaw do zabawy dla małych fanów pizzy.

Zawartość i cechy zestawu :

  • budynek restauracji - pizzeria z ogródkiem restauracyjnym
  • 4 figurki Playmobil - wysokość ok 7.5 cm
  • skuter
  • efekt świetlny: kolorowo podświetlony łańcuch lampionów i żarzący się kamienny piec 
  • akcesoria m.in.: kamienny piec, łopata do pizzy, łańcuch świateł, półka, kasa, tablica cenowa, pusta taca, pełna taca, ekspres do kawy, deska do pizzy, 2 pudełka po pizzy, portfel, zegarek na rękę, czapka szefa kuchni, hełm, 3 kubki, 4 talerze, 4 widelce, 4 łyżki, 4 noże, duży nóż, zielona butelka, niebieska butelka, 2 zielone szklanki, 2 szklanki niebieskie, 2 stoły na jednej nodze, stół na czterech nogach, stołek, 4 krzesła, pizza, 4 plastry pizzy, fartuch, łopatka do ciasta z kawałkiem ciasta, półmisek z ciastem, papryka, kapusta, czosnek, ser, bagietka, pudełko na jajka, 2 świeczniki ze świecami, tubka, puszka

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane