-10% L.O.L. Surprise O.M.G. Lights Dazzle Lalka Fashion 15 niespodzianek 565185

MGA Entertainment: L.O.L. Surprise O.M.G. Lights Dazzle Lalka Fashion 15 niespodzianek 565185, MGAE

Najnowsze odkrycie sezonu! Modne, odważne, zwariowane… i większe siostry znanych laleczek L.O.L. Surprise

LOL-565185

Aktualnie brak na magazynie

Cena

179,99 zł

199,99 zł

Oszczędzasz: 20,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
035051565185

Grupa wiekowa
3+
Marka

Mini laleczki, starsze siostry i wypasiony kabriolet zachwycą każdą fankę LOL, ale również dziewczynki, które nie znają serii LOL SURPRISE! LOL Light to super zabawa w odkrywanie, mnóstwo niespodzianek, a przede wszystkim świecące w ciemności laleczki! Poznaj najnowszą, fantastyczną serię czterech laleczek L.O.L. Surprise od MGA! Duże, modowe laleczki są niepowtarzalne, każda z nich ma swój wyjątkowy styl, którego nie da się podrobić. Pudełko laleczki może posłużyć jako szafa, w której umieścimy dodatkowe ubranka. W zestawie znajduje się, aż 15 akcesoriów - niespodzianek! Ubieraj laleczki w dołączone ubranka, mieszaj style i baw się modą. Niech twoja LOL OMG zabłyśnie wśród innych! W każdym zestawie znajduje się również specjalny stojak, który pozwoli na ustawienie laleczki na przykład na półce, czy biurku. Dodatkowo, aby akcesoria się nie pogubiły, w opakowaniu znajdziesz specjalne pudełeczko do ich przechowywania.

W asortymencie serii drugiej znajdują się 4 różna laleczki (sprzedawane osobno):

  • Groovy Babe
  • Speedster
  • Dazzle
  • Angles

Zbierz całą kolekcję i zmieniaj style swoich laleczek. Mieszaj dowolnie elementy ich garderoby i sama stań się kreatorką mody, wypracowując swój własny niepowtarzalny styl!

Laleczki L.O.L kochają dziewczynki na całym świecie. Producentem L.O.L Surprise jest firma MGA. Laleczki wykonane zostały z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół, z jak najlepszej jakości materiałów. Każda kolejna seria laleczek LOL wzbudza jeszcze większe zainteresowanie i radość w dzieciach.
Główny zamysł i zabawa polega na niespodziankach. Nigdy nie wiadomo jaka laleczka i akcesoria są w kuli. Zrywając poszczególne warstwy, odkrywamy kolejne niespodzianki, ubranka, akcesoria, laleczkę. Wśród produktów z serii L.O.L Surprise oprócz Laleczek znajdują się ich siostrzyczki i zwierzątka. Każdy zestaw posiada inną liczbę warstw, a każda seria skrywa nowe laleczki i akcesoria.
Nigdy nie wiadomo co skrywają w sobie, więc ekscytująca zabawa nie będzie miała końca.

Wiek: 3+

  • Grupa wiekowa: 3+ ,
  • Marka: MGAE

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje