Mini Waffle City Sklep

Marioinex: Mini Waffle City Sklep

Zestaw Sklepik to aż 148 klocków i dwie oryginalne postaci, z których jedna w pocie czoła zaopatruje mieszkańców w świeżą żywność.

MAR-904169

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

89,99 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5903033904169

Grupa wiekowa
5+
Rok wydania
Klocków
148
Marka

Miasteczko budzi się do życia. Pierwsze samochody wyruszają na ulice, mieszkańcy wyglądają ze swoich domów, a Klientka Laura czeka już przed wejściem na otwarcie marketu. Dzisiaj pracę w sklepie zaczyna Ron Sprzedawca, ale nie wszystko idzie po jego myśli…

Zbuduj najpopularniejszy sklep w mieście zarządzany przez Rona Sprzedawcę. Zaopatruj klientów w pożywne banany, ekologiczne winogrona, soczyste jabłka, świeże mleko, czy ryby dostarczone z okolicznego portu. I pomóż trochę w obowiązkach nowemu sprzedawcy Ronowi, który dzisiaj ma chyba gorszy dzień.

Zestaw Sklepik to aż 148 klocków i dwie oryginalne postaci, z których jedna w pocie czoła zaopatruje mieszkańców w świeżą żywność. Zbuduj zestaw według instrukcji i połącz go z innymi zestawami z serii Waffle City, które wspólnie sprawią, że miasteczko ożyje. Oczywiście nie bez pomocy Twojej wyobraźni! A kiedy wraz z pociechą wpadniecie na nowy pomysł, możecie skonstruować z elementów zestawu zupełnie nową, fascynującą budowlę.

Połącz zabawę z nauką i rozwijaniem wyobraźni. Spędzaj konstruktywnie czas i pokaż dzieciom, że fantazja nie ma granic. Nawet jeśli są to granice Waszego miasteczka.

Bohaterowie zestawu:

Klientka Laura – Laura to stała bywalczyni sklepiku, w którym codziennie zaopatruje się w świeże produkty. I choć zawsze wizyty w markecie przebiegały bez większych problemów, tym razem na Laurę czeka niespodzianka. W sklepie bowiem pojawił się nowy sprzedawca – Ron, który jeszcze nie do końca radzi sobie w nowej pracy.

Ron Sprzedawca – Pełen pasji młody sklepikarz, który pierwszego dnia pracy ma pewne problemy z nowymi zadaniami… Chociaż Ron bardzo chce, nie zawsze mu jednak wychodzi. Podobno jednej z klientek zamiast bananów sprzedał ostatnio mleko. Ron potrzebuje Waszej pomocy!

 

Zalety zestawu:

  • Rozwijaj wyobraźnię i kreatywność swojego dziecka poprzez zabawę.
  • W 100% bezpieczne materiały – certyfikowane i nietoksyczne.
  • Atrakcyjna, wielogodzinna zabawa nie tylko dla dzieci!
  • Konstruuj kształty w 2D i 3D.

 

Specyfikacja zestawu:

  • Aż 148 klocków!
  • 2 figurki w zestawie.
  • Instrukcja budowania krok po kroku (aż 34 strony!)
  • Klocki wyprodukowane w Polsce.
  • Klocki i opakowania wytworzone z materiałów odnawialnych w recyklingu.
  • Dla dzieci w wieku od 5 lat

Film przedstawia jeden z zestawów z mini waffli.

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane