-21% LEGO 41454 Laboratorium dr Lisiczki

Klocki LEGO Unikitty: 41454 Laboratorium dr Lisiczki

Wybierz się do laboratorium dr Lisiczki, by wziąć udział w błyszczących przygodach i eksperymentach!

41454

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

142,97 zł

179,97 zł

Oszczędzasz: 37,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016117370

Temat
Grupa wiekowa
6-12
Rok wydania
Klocków
359

Przeżyj ponownie ulubione sceny z najbardziej radosnego, błyszczącego i kolorowego serialu telewizyjnego na antenie w zestawie LEGO® Unikitty™! 41454 Laboratorium dr Lisiczki™. Ten ciekawy i zabawny zestaw zawiera mnóstwo emocjonujących funkcji, takich jak skaner błyszczącej materii z działającym taśmociągiem, przechylany stół do badań, ruchome robotyczne ramiona, ruchome światła, obracany uchwyt na kanister oraz pistolet zmniejszający dr Lisiczki. W zestawie znajdziesz też cztery figurki do zbudowania oraz figurkę Ricka.

W zestawie figurki dr Lisiczki™, Kici Rożek™, Księcia Piesia Rożka™ (ze specjalnym nadrukiem pokazującym, że brał udział w eksperymentach) i robotycznego pomocnika do zbudowania, a także figurka Ricka.

Laboratorium dr Lisiczki zawiera skaner błyszczącej materii z działającym taśmociągiem, panel sterowania z ekranem, ruchome robotyczne ramiona, stół do badań, który można przechylić, obracany uchwyt na kanister, ruchomą polerkę do rogów, ruchome światła i otwierane szuflady oraz pistolet zmniejszający dr Lisiczki.

Akcesoria: butelki chemikaliów i kanistry błyszczącej materii.

Pomóż dr Lisiczce™ przeprowadzać eksperymenty na Kici Rożek™ i jej przyjaciołach w niesamowitym laboratorium. Pobierz błyszczącą materię skanerem i umieść ją w kanistrach, a potem przetransportuj taśmociągiem. Ustaw Kicię Rożek™ i Księcia Piesia Rożka™ pod polerką i wypucuj ich rogi, aż zaczną lśnić! Poruszaj robotycznymi ramionami, złap nimi figurki i umieść je na stole do badań. Zestawy z serii LEGO® Unikitty™! są łatwe do zbudowania i doskonale oddają magiczną atmosferę tego serialu telewizyjnego.

Wymiary

  • Laboratorium dr Lisiczki™ ma ok. 10 cm wysokości, 30 cm szerokości i 9 cm głębokości.

Klocki LEGO Unikitty 41454 Laboratorium dr Lisiczki to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 6-12 lat.

W zestawie:

  • 359 klocków
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 41454 Laboratorium dr Lisiczki:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 41454 Laboratorium dr Lisiczki:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje