-12% LEGO 42083 Bugatti Chiron

Klocki LEGO Technic: 42083 Bugatti Chiron

Odkryj Bugatti Chiron!

42083

Aktualnie brak na magazynie

Cena

1 490,00 zł

1 700,00 zł

Oszczędzasz: 210,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016116977

Temat
Grupa wiekowa
16+
Rok wydania
Klocków
3599

Poznaj doskonałą inżynierię w zaawansowanym zestawie konstrukcyjnym LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron. Ekskluzywny model stworzony we współpracy z Bugatti Automobiles S.A.S odzwierciedla kwintesencję tego markowego supersamochodu: lśniące, aerodynamiczne nadwozie, felgi z logo i szprychami na niskoprofilowych oponach oraz szczegółowe tarcze hamulcowe. W otwieranej kabinie znajduje się 8-biegowa skrzynia biegów Technic wyposażona w ruchome łopatki oraz kierownica z symbolem Bugatti. Włóż specjalny klucz do stacyjki, by zmienić pozycję aktywnego tylnego spojlera i umożliwić rozwijanie większej prędkości. Pod tylną klapą możesz rzucić okiem na szczegółowy silnik W16 z ruchomymi tłokami, a pod maską znajdziesz niepowtarzalny numer seryjny i niewielki schowek na stylową torbę podróżną Bugatti. Model w skali 1:8 odznacza się klasyczną kolorystyką w dwóch odcieniach niebieskiego — charakterystycznego koloru marki Bugatti — a zestaw naklejek zapewnia mu dodatkowe szczegóły. Zestaw dostarczany jest w wysokiej klasy pudełku zawierającym kolekcjonerską broszurę z wyczerpującymi instrukcjami budowania.

Ten zestaw to ekskluzywna replika LEGO® w skali 1:8 samochodu Bugatti Chiron z bogactwem luksusowych funkcji, takich jak aerodynamiczne nadwozie, aktywny tylny spojler, felgi z logo i szprychami na niskoprofilowych oponach, szczegółowe tarcze hamulcowe oraz silnik W16 z ruchomymi tłokami.

Po otwarciu drzwi odkryjesz szczegółową kabinę z 8-biegową skrzynią biegów LEGO® Technic wyposażoną w ruchome łopatki, a także kierownicę z symbolem Bugatti.

Włóż specjalny klucz do stacyjki, by zmienić pozycję aktywnego tylnego spojlera i umożliwić rozwijanie większej prędkości. Pod maską znajdziesz niewielki schowek na stylową torbę podróżną Bugatti. Obejrzyj szczegółowy silnik W16 z ruchomymi tłokami. Samochód ma pod maską niepowtarzalny numer seryjny.

Model odznacza się klasyczną kolorystyką w dwóch odcieniach niebieskiego — charakterystycznego koloru marki Bugatti — a zestaw naklejek zapewnia mu dodatkowe szczegóły. W komplecie kolekcjonerska broszura z wyczerpującymi instrukcjami budowania.

Wymiary:

  • Bugatti Chiron ma ok. 14 cm wysokości, 56 cm długości i 25 cm szerokości.

Klocki LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku powyżej 16 lat. 

W zestawie:

  • 3599 klocków
  • instrukcja 

Instrukcje budowania LEGO 42083 Bugatti Chiron:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 42083 Bugatti Chiron:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje