-13% LEGO 42078 Mack Anthem

Klocki LEGO Technic: 42078 Mack Anthem

Odkryj innowacyjny design za pomocą ciężarówki i przyczepy Mack Anthem!

42078

Aktualnie brak na magazynie

Cena

611,99 zł

699,99 zł

Oszczędzasz: 88,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016116939

Temat
Grupa wiekowa
11-16
Rok wydania
Klocków
2595

Poznaj najnowszą technologię i design dzięki tej autentycznej replice ciężarówki i przyczepy Mack Anthem LEGO® Technic. 

Opracowany we współpracy z Mack® Trucks Inc., model ten zawiera szereg realistycznych szczegółów technicznych i funkcji, w tym sterowanie przednią osią, napęd na tylne koła i 6-cylindrowy, prosty silnik z pracującymi tłokami i wirującym wentylatorem chłodnicy. Odłączana przyczepa ma wysuwane wysięgniki, działające nogi do lądowania, zsynchronizowane ramiona żurawia z możliwością załadunku bocznego i ładowalny kontener z zamykanymi drzwiami, podczas gdy dostępna kabina kierowcy ma otwierane drzwi, regulowane siedzenia, szczegółową deskę rozdzielczą, kierownicę, osłony przeciwsłoneczne i koję łóżko. Ten zaawansowany 2-w-1 zestaw budowlany ma również ozdobę z kapturem Mack i można go przebudować na szczegółową replikę słynnego śmieciarza Mack LR.

Zestaw posiada autentycznie zaprojektowane nadwozie, sterowanie przednią osią, napęd na tylne koła, 6-cylindrowy, prosty silnik z ruchomymi tłokami i wirującym wentylatorem chłodnicy, szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami, regulowane siedzenia, kierownicę, deskę rozdzielczą, osłony przeciwsłoneczne i łóżko piętrowe oraz regulowane lusterka boczne. Posiada także odłączaną przyczepę z wysuwanymi wysięgnikami, nogami podwozia, zsynchronizowanymi ramionami dźwigu i pojemnikiem z zamykanymi drzwiami. Zawiera specjalne elementy dekoracyjne i logo producenta, a także kultowy ornament kaptura Mack® i kolekcję autentycznych naklejek. Sprawdź autentyczną szarą, czarną, białą i zieloną kolorystykę. Możesz ustawić wózek na miejscu, opuścić nogi podporowe, wysunąć wysięgniki i obsługiwać zsynchronizowane ramiona żurawia, aby załadować burtę kontenera na przyczepę. Podnieś osłonę, aby pokazać szczegółowy 6-cylindrowy, prosty silnik z ruchomymi tłokami i wirującym wentylatorem chłodnicy. Otwórz panele boczne, aby uzyskać dostęp do zbiorników paliwa.

Ten zaawansowany zestaw budowlany LEGO® Technic został zaprojektowany, aby zapewnić wciągające i satysfakcjonujące doświadczenie budowlane. ponad 2 590.

Model 2-w-1: przebudowuje się w replikę słynnego śmieciarza Mack LR. Instrukcje budowy śmieciarki Mack LR są dostępne na stronie LEGO.com/technic.

Wymiary:

  • Ciężarówka i przyczepa Mack Anthem z wysięgnikiem i podestem wysięgnikowym o długości przekraczającej 27 cm, ma długość całkowitą 83 cm i szerokość 18 cm oraz wysokość 22 cm i szerokość 15 cm z wysuniętym wysięgnikiem żurawia i nogami.
  • Mack LR ma ponad 19 cm wysokości, 58 cm długości i 17 cm szerokości, z widłami i opuszczonym pojemnikiem, a wysokości ponad 33 cm z podniesionymi widłami i pojemnikiem.

Klocki LEGO Technic 42078 Mack Anthem to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 11-16 lat.

W zestawie:

  • 2595 klocków
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 42078 Mack Anthem:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 42078 Mack Anthem:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje