-17% LEGO 42075 Pojazd szybkiego reagowania

Klocki LEGO Technic: 42075 Pojazd szybkiego reagowania

 Poznaj kultowe kształty Pojazdu szybkiego reagowania!

42075

Aktualnie brak na magazynie

Cena

148,99 zł

179,99 zł

Oszczędzasz: 31,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016116892

Temat
Grupa wiekowa
9-16
Rok wydania
Klocków
513

Ta wspaniała replika terenówki straży pożarnej dostarczy Ci mnóstwa satysfakcji z budowania i zabawy. Pojazd ma czerwono-czarną kolorystykę, szczegółowe naklejki, duże opony na szerokich, czarnych felgach, niebieskie światła ostrzegawcze oraz lampy punktowe na dachu. Ten niezwykle szczegółowy model LEGO® Technic 2 w 1 ma także szereg funkcji, takich jak działający układ kierowniczy i zawieszenie, działająca wyciągarka, otwierane drzwi i podnoszony maszt oświetleniowy. Terenówka ma też kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami i schowek pełen narzędzi i akcesoriów.

Model ma działający układ kierowniczy i zawieszenie, działającą wyciągarkę, podnoszony maszt oświetleniowy, kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami, schowek pełen narzędzi, duże opony na czarnych, szerokich felgach, niebieskie światła ostrzegawcze oraz lampy punktowe na dachu. Pojazd utrzymany jest w autentycznej, czerwono-czarnej kolorystyce. W zestawie są też naklejki z dodatkowymi detalami.

Uruchom działającą wyciągarkę, by odholować pojazdy w bezpieczne miejsce. Otwórz schowek i skorzystaj z różnych narzędzi. Model typu 2 w 1: można go przebudować na wyścigówkę strażacką.

Wymiary:

  • Pojazd szybkiego reagowania (z postawionym masztem oświetleniowym) ma ok. 20 cm wysokości, 27 cm długości i 12 cm szerokości oraz 12 cm wysokości ze złożonym masztem.
  • Wyścigówka strażacka ma ok. 9 cm wysokości, 28 cm długości i 12 cm szerokości.

Klocki LEGO Technic 42075 Pojazd szybkiego reagowania to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 9-16 lat.

W zestawie:

  • 513 klocków
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 42075 Pojazd szybkiego reagowania:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 42075 Pojazd szybkiego reagowania:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane