-19% LEGO 42070 6x6 All Terrain Tow Truck

Klocki LEGO Technic: 42070 Terenowy holownik 6x6

Ujarzmij moc potężnego terenowego holownika 6x6!

42070

Aktualnie brak na magazynie

Cena

964,99 zł

1 190,99 zł

Oszczędzasz: 226,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015869768

Temat
Grupa wiekowa
11+
Rok wydania
Klocków
1862

Spiesz na pomoc innym pojazdom w całkowicie zdalnie sterowanym terenowym holowniku 6x6. Ten realistyczny model LEGO® Technic 2 w 1 składa się z niebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów i ma duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy oraz szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami. Funkcje zdalnego sterowania obejmują jazdę do przodu i do tyłu, sterowanie przednimi kołami, wysuwanie podpór oraz kontrolowanie wysięgnika i wyciągarki. Zestaw można przebudować na pojazd badawczy, więc zapewnia on podwójną dawkę zabawy.

Zestaw zawiera elementy LEGO® Power Functions: duży silnik, średni silnik, schowek na baterie, odbiornik i pilot zapewniający szereg funkcji zdalnego sterowania, w tym jazdę do przodu i do tyłu, sterowanie przednimi kołami, wysuwanie podpór oraz kontrolowanie wysięgnika i wyciągarki.

Model ma również duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy oraz szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami.

Holownik składa się z jasnoniebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów. Włącz silniki LEGO® Power Functions i skorzystaj z pilota zdalnego sterowania. Możesz kierować holownikiem, wysuwać podpory, obracać, podnosić i opuszczać wysięgnik, a także podnosić i opuszczać wyciągarkę. Do modelu dołączony jest specjalny klocek z wyjątkową dekoracją na 40. rocznicę LEGO® Technic. Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. Model przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach.

Produkt wymaga baterii (brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu.

Ten zestaw to model typu 2 w 1: można go przebudować na pojazd badawczy.

Wymiary zabawki:

  • Terenowy holownik 6x6 z podniesionym wysięgnikiem i wysuniętymi podporami ma ok. 51 cm wysokości, 63 cm długości i 37 cm szerokości, a po opuszczeniu wysięgnika i złożeniu podpór ma ok. 26 cm wysokości i 20 cm szerokości.
  • Model B ma ok. 23 cm wysokości, 47 cm długości i 23 cm szerokości.

Klocki LEGO Technic 42070 Terenowy holownik 6x6 to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku powyżej 11 lat.

W zestawie:

  • 1862 klocki
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 42070 Terenowy holownik 6x6:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 42070 Terenowy holownik 6x6:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane