-13% LEGO 42068 Airport Rescue Vehicle

Klocki LEGO Technic: 42068 Pojazd straży pożarnej

Alarm! Lotniskowy pojazd ratowniczy wyjeżdża do akcji!

42068

Aktualnie brak na magazynie

Cena

349,89 zł

399,89 zł

Oszczędzasz: 50,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015869744

Temat
Grupa wiekowa
10-16
Rok wydania
Klocków
1094

Ta realistyczna replika prawdziwego lotniskowego pojazdu ratowniczego z serii LEGO® Technic 2 w 1 zbudowana jest z czerwonych, czarnych i szarych elementów i wyposażona w działający wysięgnik, czterocylindrowy silnik z ruchomymi tłokami, dużą kabinę kierowcy ze szczegółową deską rozdzielczą, lusterka boczne, schowek na sprzęt, układ kierowniczy sterujący dwiema osiami, podwójną oś z tyłu oraz opony z głębokim bieżnikiem. Model można uzupełnić o silnik Power Functions (zestaw 8293, dostępny osobno), aby uzyskać napęd wysięgnika i działające światła ostrzegawcze. Zestaw można przebudować na pojazd straży pożarnej, więc zapewnia on podwójną dawkę zabawy.

Model ma działający układ kierowniczy sterujący dwiema osiami, podwójną oś tylną, opony z głębokim bieżnikiem, długi, uniwersalny wysięgnik z obrotową armatką wodną, szczegółowy, czterocylindrowy silnik z ruchomymi tłokami, kabinę kierowcy ze szczegółową deską rozdzielczą, światła ostrzegawcze oraz otwierany schowek na sprzęt. Model składa się z czerwonych, czarnych i szarych elementów, więc wygląda jak prawdziwy wóz ratowniczy.

Obrotowy wysięgnik pozwala łatwo ustawić armatkę wodną. Do zestawu dołączony jest specjalny klocek z wyjątkową dekoracją na 40. rocznicę LEGO® Technic.

Powstały pojazd można uzupełnić o silnik LEGO® Power Functions (zestaw 8293, dostępny osobno), aby uzyskać napęd wysięgnika i działające światła ostrzegawcze.

Ten zestaw to model typu 2 w 1: można go przebudować na pojazd straży pożarnej.

Wymiary zabawki:

  • Lotniskowy pojazd ratowniczy (z rozłożonym wysięgnikiem) ma ok. 42 cm wysokości, 45 cm długości i 15 cm szerokości, a po złożeniu wysięgnika jego wysokość to ok. 17 cm.
  • Pojazd straży pożarnej (z rozłożonym wysięgnikiem) ma ok. 31 cm wysokości, 55 cm długości i 13 cm szerokości, a po złożeniu wysięgnika jego wysokość to ok. 14 cm.

Klocki LEGO Technic 42068 Pojazd straży pożarnej to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 10-16 lat.

W zestawie:

  • 1094 klocki
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 42068 Pojazd straży pożarnej:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 42068 Pojazd straży pożarnej:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje