-17% LEGO 75202 Obrona Crait

Klocki LEGO Star Wars™: 75202 Obrona Crait

Dołącz do walki w bazie Rebelii!

75202

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

314,99 zł

379,99 zł

Oszczędzasz: 65,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016109962

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
9-14
Rok wydania
Klocków
746
Minifigurki
5

Obrona Crait to niezwykły zestaw z serii LEGO® Star Wars, którym bojownik Ruchu Oporu znajdzie wszystko, co potrzebne do odegrania wielkiej końcowej bitwy z filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi. Znajdziesz w nim oddany z ogromną dbałością o detale śmigacz Ruchu Oporu uzbrojony w sprężynowe miotacze. Maszyna ma odłączany przedział silnikowy, kokpit z miejscem na minifigurkę oraz opuszczane ostrze. Jest tu także wieża dowodzenia z miotaczem klocków na szczycie różnymi rodzajami broni i narzędzi, a także rozkładany okop z obrotowym działkiem laserowym i sprężynową wyrzutnią. Dodatkowo w pudełku znajdziesz wieżyczkę bojową z miotaczem klocków.

W zestawie 5 minifigurek: Kapitan Poe Dameron, Admirał Ematt, żołnierz Ruchu Oporu i 2 śnieżnych szturmowców Najwyższego Porządku.

W zestawie śmigacz Ruchu Oporu, wieża ze stanowiskiem dowodzenia i element rozkładanego okopu. Śmigacz ma 2 sprężynowe działka, odłączany przedział silnikowy, kokpit z miejscem na minifigurkę i opuszczane ostrze. W okopie znajdziesz obrotowe działko laserowe oraz wieżyczkę bojową — jedno i drugie uzbrojone w sprężynowy miotacz.

3-poziomowa wieża dowodzenia ma magazyn na broń i narzędzia, a na samej górze miotacz klocków. W zestawie broń: pistolet blasterowy i 4 blastery. W zestawie jest także elektroniczna lornetka Admirała Ematta. Odegraj własne, pełne rozmachu sceny z filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi.

Wymiary:

  • Śmigacz na nartach: ok. 12 cm wysokości, 22 cm długości i 38 cm szerokości. Wieża dowodzenia z okopem ma ok. 12 cm wysokości, 21 cm szerokości oraz 9 cm głębokości.

Klocki LEGO Star Wars 75202 Obrona Crait to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 9-14 lat.

Zestaw prezentowany w reklamie telewizyjnej

W zestawie:

  • 746 klocków
  • 5 minifigurek
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 75202 Obrona Crait:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 75202 Obrona Crait:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje