-19% LEGO 75883 Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS

Klocki LEGO Speed Champions: 75883 Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS

Jednego dnia możesz wcielić się we wszystkich członków czołowego zespołu wyścigowego!

75883

Aktualnie brak na magazynie

Cena

378,80 zł

469,80 zł

Oszczędzasz: 91,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015868112

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
8-14
Rok wydania
Klocków
941
Minifigurki
7

Przygotuj się do wielkiego wyścigu z samochodami wyścigowymi LEGO Speed Champions! Zbuduj imponującego Mercedesa AMG GT3, niesamowitego Bugatti Chirona, dwa modele kultowego Forda GT lub superszybkie Ferrari SF16-H. Wciel w zycie swoje wyścigowe marzenia z własnym zespołem Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS lub zabierz FERRARI FXX K do centrum technicznego, by przetestować najnowocześniejsze innowacje technologiczne w laboratorium testowym i tunelu aerodynamicznym. Buduj. Ścigaj się. Wygrywaj!

Sięgnij po naszpikowany detalami zestaw Zespół Formuły 1™ MERCEDES AMG PETRONAS, który pozwoli Ci odtworzyć wszystko, co dzieje się podczas dnia wyścigów. Znajdziesz w nim także 2 bolidy Mercedes F1 W07 do zbudowania. Zestaw jest pełen funkcji i elementów ułatwiających odgrywanie historii. Znajdziesz w nim całkowicie wyposażony warsztat pit-stopu z funkcją podnośnika, a także ścianę z monitorem, flagę w szachownicę oraz przezroczyste elementy świateł startu i mety. Kamera telewizyjna na regulowanym wysięgniku pomoże w stworzeniu atmosfery wielkiego sportowego wydarzenia. Trybuny mają z kolei wielki ekran, który po obróceniu odsłania podium.

Zestaw zawiera osiem minifigurek: dwóch kierowców zespołu Formuły 1™ MERCEDES AMG PETRONAS, menedżera zespołu, dwóch inżynierów, sprzedawcę hot dogów, kamerzystę oraz miłośnika wyścigów.

Z klocków zestawu MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™ Team zbudujesz trybunę, warsztat w pit-stopie, ścianę pit-stopu, kamerę TV na statywie i dwa bolidy Mercedesy F1 W07 Hybrid. Trybuna ma miejsca dla minifigurek, centrum dla mediów, wielki ekran z informacjami o wyścigu, który po obróceniu ukazuje rysunek ze zwycięzcami, a także podium z trofeum w kolorze złota i przezroczyste elementy świateł. W warsztacie znajdziesz funkcję podnośnika, dwa ekrany komputerowe z informacjami o kierowcach oraz różne specjalnie dobrane elementy, takie jak lewarek, dwa koła zapasowe, dwa zapasowe kołpaki, pięć kluczy, wiertarkę, oliwiarkę, młotek, lizak ze znakiem stopu oraz logo zespołu.

Szczegółowo ukazana ściana pit-stopu ma linię startu i mety, w której znajdują się przezroczyste elementy świateł w kolorze zielonym, pomarańczowym i czerwonym, a do tego monitor oraz flagę w szachownicę. Wyścigowe bolidy Mercedes F1 W07 Hybrid do zbudowania palą się do walki o zwycięstwo! Każdy z nich ma kabinę dla minifigurki, koła z gumowymi oponami, realistyczne elementy wyglądu i naklejki z wyścigowymi motywami. Kamera TV na regulowanym wysięgniku pozwoli Ci spojrzeć z góry na najbardziej emocjonujący zakręt toru.

Ustaw minifigurkę fana wyścigów przy narożnej barierce ze ścianą i przejściem. W zestawie jest też stoisko z hot dogami, a w nim parasol i hot dog, a także dwa kaski kierowców wyścigowych.

  • Wymiary trybuny: ok. 20 cm wysokości, 21 cm szerokości i 10 cm głębokości.
  • Wymiary warsztatu: ok. 14 cm wysokości, 28 cm szerokości i 18 cm głębokości.
  • Wymiary narożnej barierki: ok. 7 cm wysokości, 22 cm szerokości i 12 cm głębokości.
  • Wymiary wirażu z kamerą: ok. 8 cm wysokości, 10 cm szerokości i 22 cm głębokości.
  • Ściana pit-stopu ma ok. 7 cm wysokości, 19 cm szerokości i 3 cm głębokości.
  • Każdy z bolidów Mercedes F1 W07 Hybrid ma ok. 4 cm wysokości, 14 cm długości i 6 cm szerokości.
  • Wymiary stoiska z hot dogami: ok. 7 cm wysokości, 5 cm szerokości i 3 cm głębokości.

Klocki LEGO Speed Champions 75883 Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-14 lat.

W zestawie:

  • 941 klocków
  • 7 minifigurek
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 75883 Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 75883 Zespół Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje