-19% LEGO 75882 Ferrari FXX K i centrum techniczne

Klocki LEGO Speed Champions: 75882 Ferrari FXX K i centrum techniczne

Projektuj, testuj i ścigaj się z modelem Ferrari FXX K car!

75882

Aktualnie brak na magazynie

Cena

185,70 zł

229,70 zł

Oszczędzasz: 44,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015868105

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
8-14
Rok wydania
Klocków
493
Minifigurki
4

Przygotuj się do wielkiego wyścigu z samochodami wyścigowymi LEGO Speed Champions! Zbuduj imponującego Mercedesa AMG GT3, niesamowitego Bugatti Chirona, dwa modele kultowego Forda GT lub superszybkie Ferrari SF16-H. Wciel w zycie swoje wyścigowe marzenia z własnym zespołem Formuły 1 MERCEDES AMG PETRONAS lub zabierz FERRARI FXX K do centrum technicznego, by przetestować najnowocześniejsze innowacje technologiczne w laboratorium testowym i tunelu aerodynamicznym. Buduj. Ścigaj się. Wygrywaj!

Sięgnij po zestaw LEGO® Speed Champions, by razem z inżynierami z centrum technicznego wymyślać najnowocześniejsze rozwiązania. Do testów posłuży Ci miniaturowy model samochodu Ferrari FXX K do złożenia, a w zestawie znajdziesz także tunel aerodynamiczny z działającymi rolkami i obracającą się turbiną. W laboratorium testowe znajdziesz elementy ułatwiające wymyślanie historii: tablicę projektanta, monitory komputerowe, trójwymiarowy model samochodu i szkic modelu FXX K. Będą one dodatkową pożywką dla wyobraźni początkujących konstruktorów silników i kierowców wyścigowych.

W zestawie znajdziesz cztery minifigurki: kierowcę Ferrari, dwóch inżynierów i technika.

Z klocków zestawu zbudujesz centrum badawcze z pełnym detali laboratorium i tunelem aerodynamicznym, a do tego model samochodu Ferrari FXX K do złożenia w wersji LEGO® Speed Champions. W laboratorium testowym znajdziesz specjalnie dobrane elementy ułatwiające wymyślanie historii: tablicę projektanta, monitory komputerowe, plany silnika, drukarkę 3D, trójwymiarowy model samochodu oraz szkic FXX K na ścianie. Umieść samochód w tunelu aerodynamicznym, który ma obracającą się turbinę i bieżnię z ruchomymi rolkami.

Model Ferrari FXX K do zbudowania ma kabinę z miejscem dla minifigurki, koła z gumowymi oponami oraz realistyczne detale. Wśród akcesoriów znajdziesz kask wyścigowy kierowcy Ferrari, klucz i przenośny terminal danych.

  • Wymiary laboratorium testowego to ok. 5 cm wysokości, 12 cm szerokości i 4 cm głębokości.
  • Wymiary tunelu aerodynamicznego to ok. 11 cm wysokości, 10 cm szerokości i 30 cm głębokości.
  • Wymiary Ferrari FXX K: ok. 4 cm wysokości, 15 cm długości i 5 cm szerokości.

Klocki LEGO Speed Champions 75882 Ferrari FXX K i centrum techniczne to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-14 lat.

W zestawie:

  • 493 klocki
  • 4 minifigurki
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 75882 Ferrari FXX K i centrum techniczne:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 75882 Ferrari FXX K i centrum techniczne:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje