-20% LEGO 70655 Smocza jama

Klocki LEGO Ninjago: 70655 Smocza jama

Odważ się wkroczyć do smoczej jamy!

70655

Aktualnie brak na magazynie

Cena

517,99 zł

649,99 zł

Oszczędzasz: 132,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016110708

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
9-14
Rok wydania
Klocków
1660
Minifigurki
9

Dołącz do bohaterskich ninja w walce z Iron Baronem i Łowcami Smoków w zestawie LEGO® NINJAGO® 70655 Smocza jama składającym się z trzech odczepianych części. Na galerii znajduje się tron dla Iron Barona, stojak na broń oraz funkcja otwierania bramy, przez którą ruchomy smok ziemi może dostać się do jamy. Jest tu także wieża obserwacyjna z dwoma miotaczami pocisków na dachu, teleskopem do zbudowania i kuźnią oraz więzienie z zapadnią, przez którą minifigurka może wpaść do jamy. Dziewięć minifigurek z bronią pozwoli Ci urządzić emocjonującą walkę o wszystkie cztery części smoczej zbroi do zebrania (noszone przez smoczego mistrza w tym zestawie).

Dziewięć minifigurek zestawu LEGO® NINJAGO®: smoczy mistrz, Jay, Zane, Cole, Kai, Iron Baron, Arkade, Heavy Metal i Gryzak.

Smocza jama składa się z trzech odczepianych części: galerii, wieży obserwacyjnej i więzienia. Na galerii znajduje się łuk z bramą wejściową otwieraną kółkiem, tron w kształcie głowy smoka dla Iron Barona, stojak na broń z kosą i księżycowym ostrzem oraz dekoracyjne klocki przedstawiające kości smoka i przezroczyste płomienie. Wieża obserwacyjna ma dwa miotacze pocisków na dachu, teleskop do zbudowania na piętrze oraz kuźnię z młotem i dwoma mieczami. W więzieniu znajduje się cela z otwieranymi drzwiami z kości smoka oraz funkcją zapadni, przez którą można zrzucić minifigurkę do smoczej jamy.

Smok ziemi ma ruchome szczęki, szyję, skrzydła z ostrzami, nogi, stopy i ogon z młotem. Smoczy mistrz jest wyposażony we wszystkie cztery części smoczej zbroi do zebrania: smoczy hełm, smoczy napierśnik, ostrze z kości smoka oraz smoczą tarczę.

Broń: kusarigama i katana Jaya; łuk i strzała Zane’a; młot Cole’a; katana i katana do zbudowania Kaia; laska, tanto i ramię cyborga Iron Barona; klucz i piła Arkade; oraz karabin z Łańcuchem Zemsty Heavy Metala.

Akcesoria: kołczan Zane’a i tarcza Gryzaka.

Wymiary:

  • Smocza jama ma ok. 27 cm wysokości, 51 cm szerokości i 20 cm głębokości.
  • Smok ma ok. 9 cm wysokości, 25 cm długości i 28 cm szerokości.

Klocki LEGO Ninjago 70655 Smocza jama to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 9-14 lat.

W zestawie:

  • 1660 klocków
  • 9 figurek
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 70655 Smocza jama:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 70655 Smocza jama:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować