-20% LEGO 72001 Bojowy poduszkowiec Lance'a

Klocki LEGO NEXO Knights: 72001 Bojowy poduszkowiec Lance'a

Powstrzymaj infekcję technologiczną w Bojowym poduszkowcu Lance’a!

72001

Aktualnie brak na magazynie

Cena

71,78 zł

89,78 zł

Oszczędzasz: 18,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016096798

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
7-14
Rok wydania
Klocków
217
Minifigurki
3

Pomóż Lance’owi pokonać Cezara i Dennisa Cyberbajtera za pomocą Bojowego poduszkowca. Pojazd ma kokpit z miejscem na minifigurkę, dwie przezroczyste, czerwone lance, dwie wystrzeliwane rakiety, dwie ruchome osłony, dwa uchwyty na tarcze oraz cztery obracające się koła, które przydadzą się podczas szybkiego starcia. Ten fajny zestaw dla dzieci zawiera trzy tarcze do zeskanowania, dwie minifigurki i figurkę Dennisa Cyberbajtera. W zestawie dwie minifigurki: Lance i Cezar oraz figurka Dennisa Cyberbajtera.

Bojowy poduszkowiec Lance’a ma ruchomy kokpit z miejscem na minifigurkę i dwiema lancami, dwa wystrzeliwane pociski, dwie ruchome osłony, uchwyt na tarczę, uchwyt z tyłu na broń oraz cztery obracające się koła. Broń: lanca Lance'a do zbudowania, miotacz potworków Dennisa Cyberbajtera oraz dwie włócznie. W zestawie jest też uchwyt na moc Lanca Merloka.

Umieść moc Merloka w uchwycie, by ulepszyć swojego rycerza lub pojazd w czasie walki ze złoczyńcami! Podnieś kokpit poduszkowca i przesuń go do przodu, by przygotować się do pojedynku. Popchnij pojazd w dowolnym kierunku, a będzie wyglądał, jakby unosił się nad ziemią. Pobierz darmową aplikację LEGO® NEXO KNIGHTS™: MERLOK 2.0 na smartfona lub tablet. Zanim połączysz się z internetem, spytaj rodziców o zgodę. Zeskanuj moce NEXO Dynamoc i Diamentowy Oszczep oraz moc Merloka Lanca Merloka, by zwiększyć swoje możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™! Zbierz siedem mocy Merloka, które pomogą Ci powstrzymać cyfrową infekcję roznoszoną przez Monstroxa i jego armię w Knighton.

Wymiary:

  • Bojowy poduszkowiec Lance’a ma ok. 10 cm wysokości, 16 cm długości i 10 cm szerokości albo 22 cm długości w trybie pojedynkowym.

Klocki LEGO Nexo Knights 72001 Bojowy poduszkowiec Lance'a to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-14 lat.

W zestawie:

  • 217 klocków
  • 2 minifigurki oraz figurka Dennisa Cyberbajtera.
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 72001 Bojowy poduszkowiec Lance'a:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 72001 Bojowy poduszkowiec Lance'a:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje