-14% LEGO 70357 Knighton Castle

Klocki LEGO NEXO Knights: 70357 Zamek Knighton

Do broni — odeprzyj wrogi atak na królestwo i Zamek Knighton!

70357

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

514,97 zł

599,97 zł

Oszczędzasz: 85,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015867788
UPC:
673419265300

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
8-12
Rok wydania
Klocków
1426
Minifigurki
9

Zwiedź wspaniały Zamek Knighton typu „dwa w jednym” i obroń króla przed atakiem! Otwórz główną bramę i rozwiń ściany, by wysłać do bitwy pojazd Robina z dwiema wyrzutniami klocków i Merloka 2.0 w MechLoku, robotycznej zbroi z kapeluszem czarodzieja. Zaatakuj przeciwnika i nie daj się złapać w jeżdżące, kamienne więzienie. Ten niesamowity zestaw z serii LEGO® NEXO KNIGHTS™ ma wieżę zrobioną z odczepianej Huczącej rakiety, część mieszkalną zamku z dwiema sypialniami i jadalnią, zbrojownią i centrum dowodzenia, które zapewnią wiele godzin wspaniałej zabawy w oblężenie zamku.

W zestawie osiem minifigurek: Król Halberd, królewski giermkobot, królewski strażnik, Robin, Aaron, Lance i dwie kamienne machiny oraz figurka świnki Hamletty, dwie figurki Bricksterów i figurka białego, kamiennego posągu.

Zamek Knighton ma dziedziniec i część mieszkalną z tyłu. Dziedziniec ma tron dla króla Halberda z tarczą Combo mocy NEXO, dwie wyrzutnie klocków, pojazd Robina z dwiema wyrzutniami klocków, kokpitem z miejscem na minifigurkę i schowkiem na amunicję, MechLoka do zbudowania z ruchomymi kończynami i przezroczystym, pomarańczowym kapeluszem czarodzieja oraz Huczącą rakietę z kokpitem na pięć minifigurek. Część mieszkalna obejmuje dwie sypialnie, pięć łóżek, jadalnię, zbrojownię, centrum dowodzenia i dwie wieże więzienne.

Jeżdżące więzienie ma potworne oczy, ruchome pazury z przezroczystymi błyskawicami, otwieraną szczękę, która prowadzi do otwieranej celi więziennej, flagę na maszcie i dwie katapulty.

Rozegraj oblężenie zamku: obudź rycerzy w ich łóżkach, wyślij ich do centrum dowodzenia i rozdaj im broń ze zbrojowni. Odczep zamkową bramę, by otworzyć wewnętrzny dziedziniec i wysłać do walki pojazd Robina. Posadź króla Halberda na jego tronie i wydawaj rozkazy wojownikom LEGO® NEXO KNIGHTS™!Ustaw biały, kamienny posąg w zamku, by szpiegował rycerzy. Posadź pięć minifigurek w Huczącej rakiecie i wystartuj w przestworza.

Broń w zestawie: kostur MechLoka, lanca Lance’a, kusza Aarona, miecz królewskiego strażnika, sztylet białego, kamiennego posągu, miecz Brickstera oraz włócznia i topór kamiennej machiny.

Akcesoria: dwa uchwyty na tarczę, kule piorunów, hot dog, kieliszek wina, butelka wina i komórka.

Zeskanuj tarcze mocy NEXO (Niszczycielska Nuta, Lisi Duch, Szalona Dynia, Promienie Gamma i Szarża Centaurów), by stworzyć własne kombinacje, które dadzą Ci większe możliwości w grze LEGO® NEXO KNIGHTS™ i pomogą w rozprawieniu się z kamiennymi potworami. W zestawie znajdziesz też Zakazaną moc Złe Stopienie.

Wymiary zabawki:

  • Zamek Knighton ma ok. 38 cm wysokości, 40 cm szerokości i 23 cm głębokości po zamknięciu oraz 45 cm szerokości i 28 cm głębokości po otworzeniu.
  • Pojazd Robina ma ok. 5 cm wysokości, 11 cm długości i 8 cm szerokości.
  • MechLok ma ok. 13 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości.
  • Hucząca rakieta ma ok. 5 cm wysokości, 11 cm długości i 8 cm szerokości.
  • Jeżdżące, kamienne więzienie ma ok. 13 cm wysokości, 10 cm długości i 16 cm szerokości.

Klocki LEGO Nexo Knights 70357 Zamek Knighton to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-12 lat.

W zestawie:

  • 1426 klocków
  • 8 minifigurek- 2x Stonestomper, White Stone Statue, King Halbert, King's Guard, Robin, Lance, Aaron z tarczą Nexo Power, ponadto 2x Brickster, 1 Forbidden Power, i 5 Nexo Powers, oraz Fancy Pants
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 70357 Zamek Knighton :

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 70357 Zamek Knighton :

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje