-12% LEGO 21147 Przygody na skale macierzystej

Klocki LEGO Minecraft: 21147 Przygody na skale macierzystej

Przeżyj pod ziemią Przygody na skale macierzystej LEGO® Minecraft™!

21147

Aktualnie brak na magazynie

Cena

378,39 zł

429,99 zł

Oszczędzasz: 51,60 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016109658

Temat
Grupa wiekowa
8+
Rok wydania
Klocków
644
Minifigurki
3

Zejdź po drabinach w głębiny Świata Minecraft™ w zestawie LEGO® Minecraft 21147 Przygody na skale macierzystej. Użyj diamentowego kilofa lub funkcji dynamitu, by wydobyć blok obsydianu albo siedmiu rud, a potem zwiedź jaskinie i kopalnie pełne wodospadów oraz spływających potoków lawy. Zmierz się z różnymi wrogimi mobami, które pojawiają się, gdy wydobywasz zasoby ze skał — w tym jaskiniowym pająkiem, zombie, Creeperem™ i rybikiem cukrowym. Jesteś fanem serii LEGO Minecraft? Z tym zestawem możesz na własnej skórze doświadczyć przygód ze świata tej popularnej gry komputerowej. Modułowe sekcje modelu można z łatwością zamieniać miejscami lub wymieniać z sekcjami z innych zestawów, by stworzyć własne, niepowtarzalne uniwersum LEGO Minecraft. Zestaw zawiera także minifigurki Steve'a i Alex oraz figurkę nietoperza.

W zestawie dwie minifigurki: Steve i Alex, a także figurki Creepera™, jaskiniowego pająka, zombie, nietoperza i dwóch rybików cukrowych.

Z klocków zestawu zbudujesz fragment Świata LEGO® Minecraft™ z kopalnią i poziomami skały macierzystej połączonymi serią drabin. Znajdziesz w nim także obracający się spawner jaskiniowych pająków, funkcję wybuchu dynamitu, funkcję spawnowania rybików cukrowych, drzewo, pajęczyny, grzyby, obsydian, spływające potoki lawy i wodospady, a także siedem różnych rud.

Zerwij czerwone jabłko z drzewa, by uzupełnić zapasy jedzenia. Zejdź w dół po drabinach prowadzących ze Świata do pokładów skały macierzystej. Załóż żelazną zbroję, złap za żelazny miecz i przygotuj się do walki z jaskiniowym pająkiem. Uważaj na Creepera™ i zombie czyhających na jednym z poziomów. Użyj funkcji wybuchającego dynamitu, by wysadzić skały. Wydobądź obsydian i siedem różnych rud swoim diamentowym kilofem, ale uważaj na bloki jaj spawnujących, z których wykluwają się wrogie rybiki cukrowe!

Broń: miecz i kilof.

Akcesoria: tarcza, zbroja, łopata, wiadro, pochodnie, stół rzemieślniczy, piec i skrzynia.

Wymiary:

  • Zestaw Przygody na skale macierzystej ma ok. 20 cm wysokości, 35 cm szerokości i 14 cm głębokości.

Klocki LEGO Minecraft 21147 Przygody na skale macierzystej to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku powyżej 8 lat.

W zestawie:

  • 644 klocki
  • 3 minifigurki, figurka Creepera i pająka
  • instrukcja
  • Temat: Minecraft ,
  • Grupa wiekowa: 8+ ,
  • Rok wydania: 2018 ,
  • Klocków: 644 ,
  • Minifigurki: 3

Instrukcje budowania LEGO 21147 Przygody na skale macierzystej:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 21147 Przygody na skale macierzystej:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane