-21% LEGO 41196 Atak nietoperzy na Elvenstar Tree

Klocki LEGO Elves / Elfy: 41196 Atak nietoperzy na Elvenstar Tree

Potrenuj razem z elfkami i obroń drzewo przed atakiem nietoperzy! 

41196

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

299,99 zł

379,99 zł

Oszczędzasz: 80,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016100662

Temat
Grupa wiekowa
7-12
Rok wydania
Klocków
883
Minifigurki
3

Odnajdź w sobie magię i pokonaj zło w zestawie LEGO® Elves 41196 Atak nietoperzy na Drzewo Elvenstar! Ten emocjonujący zestaw LEGO Elves zawiera dwupiętrowe drzewo, ukryte schody, zjeżdżalnię, wieżę z wodospadem, funkcję transformacji, kuźnię z dźwignią do poruszania Młotem Wulkanu, nietoperzowy miotacz, ruchomą gałąź oraz osobną płytkę z portalem i tarczami strzelniczymi, które można przewrócić. W zestawie znajdziesz też ruchomą figurkę nietoperzycy do zbudowania z ruchomymi skrzydłami i otwieraną szczęką, trzy minilaleczki, figurkę niedźwiedzicy, dwie figurki nietoperzy oraz dwie figurki pająków.

W zestawie trzy minilaleczki: Lumia, Naida i Azari oraz figurki nietoperzy Hippa i Crase’a, figurka niedźwiedzicy Bluebeary oraz dwie figurki pająków.

Dwupiętrowe Drzewo Elvenstar zawiera ukryte schody, zjeżdżalnię, wieżę z wodospadem, funkcję transformacji półek w łóżka, kuźnię z dźwignią do poruszania Młotem Wulkanu, otwieraną skrzynkę na listy i duży, ruchomy teleskop. W zestawie jest też osobna płytka z portalem, nietoperzowym miotaczem, ruchomą gałęzią i tarczami strzelniczymi, które można przewrócić.

Ruchoma figurka złej nietoperzycy Noctury do zbudowania ma ruchome skrzydła i nietoperzową głowę z otwieraną szczęką.

Broń: miecz i dwa miotacze klocków w kształcie kusz. Akcesoria: klocek magii ognia, klocek magii wody, Młot Wulkanu Azari, laska wody Naidy, laska światła Lumii, Księga Pradawnej Magii, list, wiadro, nieprzetworzona ruda, szczotka do włosów, butelka szamponu, mydło, wisząca latarnia ze świetlikiem, moździerz z tłuczkiem, kawałek sushi, sześć małych klocków (trzy czerwone i trzy niebieskie), rogalik, dwa puchary do picia, dzbanek wody oraz mapa nieba.

Przesuń gałąź na bok, a odnajdziesz schody prowadzące do Drzewa Elvenstar. Obróć pokrętło na drzewie, by zamienić półki w łóżka. Spróbuj przewrócić tarcze strzelnicze, strzelając do nich z kuszy. Podnieś gałąź na wzgórzu, by odnaleźć ukryty portal. Wystrzel nietoperze przez portal nietoperzowym miotaczem. Za pomocą Młota Wulkanu wykuj miecz w kuźni znajdującej się w drzewie. Do wybranych zestawów LEGO® Elves dołączone są inne figurki złośliwych małych nietoperzy.

Wymiary:

 • Drzewo Elvenstar ma ok. 26 cm wysokości, 30 cm szerokości i 10 cm głębokości.
 • Zła nietoperzyca Noctura z rozłożonymi skrzydłami ma ok. 7 cm wysokości i 25 cm szerokości.
 • Portal ma ok. 12 cm wysokości, 13 cm szerokości i 5 cm głębokości.

Klocki LEGO  Elves 41196 Atak nietoperzy na Elvenstar Tree to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-12 lat.

W zestawie:

 • 883 klocki
 • 3 minifigurki
 • instrukcja 
 • Temat: Elfy ,
 • Grupa wiekowa: 7-12 ,
 • Rok wydania: 2018 ,
 • Klocków: 883 ,
 • Minifigurki: 3

Instrukcje budowania LEGO 41196 Atak nietoperzy na Elvenstar Tree:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 41196 Atak nietoperzy na Elvenstar Tree:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje