-10% LEGO 41185 Magicznie uratowani z wioski goblinów

Klocki LEGO Elves / Elfy: 41185 Magicznie uratowani z wioski goblinów

Zbadaj tajną wioskę goblinów i nie daj się złapać!

41185

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

242,90 zł

269,89 zł

Oszczędzasz: 26,99 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015865951
UPC:
673419265669

Temat
Grupa wiekowa
7-12
Rok wydania
Klocków
637
Minifigurki
2

Przejdź przez magiczny portal do Elvendale i przeżyj nowe przygody z LEGO Elves! Pomóż Emily Jones i Elfom odnaleźć siostrę Emily, Sophie Jones, która przeszła przez portal i została porwana przez jednego ze złośliwych goblinów pracujących dla złego Króla Goblinów. Emily i elfy muszą połączyć siły, by uratować Sophie i pokonać Króla Goblinów, zanim uda mu się wprowadzić w życie swoje nikczemne plany.

W Elvendale szykują się nowe, niezwykłe przygody! Zajrzyj do wioski goblinów, w której znajdziesz trzy naszpikowane akcesoriami budynki, w tym warsztat kryształów ze szkłem powiększającym i obrotową platformą, warsztat produkcji klatek ze stanowiskiem obserwatora i loch, który ma funkcję wysadzania bramy włączaną przez pociągnięcie za roślinę.

Zestaw zawiera dwie minilaleczki: Azari i Farrana, a także trzy figurki goblinów: Bieblina, Fibblina oraz Smilina, panterę Pantharę i kameleona Hidee. W zestawie trzy budynki wioski goblinów: warsztat kryształów, warsztat wyrobu klatek oraz loch.

Warsztat kryształów ma otwierane drzwi, skrzynię ze skarbami, lupę i obrotową platformę. Jest w nim także toaleta, łóżko z tajną szufladą na truskawki, złe rośliny, sekretne schody, katapulta i ogród z drapieżnymi roślinami. W warsztacie wyrobu klatek znajdziesz otwierane drzwi, miejsce obserwatora, narzędzia rzemieślnika oraz palenisko. W lochu znajduje się bramka, którą można wysadzić oraz goblinowa zjeżdżalnia. W zestawie znajdziesz także dużą klatkę na kołach z miejscem na figurkę zwierzaka. Załaduj katapultę w warsztacie ziarnami zła, aby odwrócić uwagę elfów. Pociągnij w dół drapieżną roślinę, a brama pęknie i pantera będzie wolna! Pomóż strażnikowi Smilinowi zjechać do lochu i pochwycić elfy!

W zestawie akcesoria: lupa, gazety, gitara, kurze udko, drewno na opał, złe instrukcje, kubek, dynamit, topór, mapa, konewka, luneta, słoik na robale, młotek, palenisko, sieć do łapania, klocki mocy ognia i ziemi, dwie truskawki, trzy ziarna zła i dwa kryształy.

  • Wioska goblinów z trzema głównymi budynkami w rzędzie ma ok. 14 cm wysokości, 40 cm szerokości i 5 cm głębokości.

Klocki LEGO Elves 41185 Magicznie uratowani z wioski goblinów to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-12 lat.

W zestawie:

  • 637 klocków
  • 2 minifigurki: Azari i Farran, oraz 3 figurki goblinów
  • instrukcja 
  • Temat: Elfy ,
  • Grupa wiekowa: 7-12 ,
  • Rok wydania: 2017 ,
  • Klocków: 637 ,
  • Minifigurki: 2

Instrukcje budowania LEGO 41185 Magicznie uratowani z wioski goblinów:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 41185 Magicznie uratowani z wioski goblinów:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować