-10% LEGO DUPLO 10926 Sypialnia

Klocki LEGO DUPLO: 10926 Sypialnia

Kolorowy pokoik sypialny Clary i Sophie

10926

Aktualnie brak na magazynie

Cena

53,99 zł

59,99 zł

Oszczędzasz: 6,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016618150

Temat
Grupa wiekowa
2+
Rok wydania
Klocków
16

Zestaw LEGO® DUPLO® Sypialnia zapewnia dzieciom niezliczone okazje do pomysłowego odgrywania ról. Bawić się można nawet pudełkiem, ponieważ ma kształt domku. Rozwijająca, zabawkowa sypialnia Wielofunkcyjna sypialnia w pudełku zapewni maluszkom długie godziny naprawdę wciągającej zabawy. Nowoczesna kolorystyka i dwie szczegółowe figurki dziewczynek pomogą dzieciom doskonalić koordynację wzrokowo-ruchową podczas wymyślania i odgrywania niezliczonych ciekawych scenek. Maluchy mogą przytulić się do ogromnego pluszowego misia, zaśpiewać coś przy akompaniamencie gitary, a nawet zjechać z górnego łóżka po zjeżdżalni! Gdy zegar wskaże, że pora już spać, mogą położyć dziewczynki do łóżka. Potem mogą urządzić im pobudkę — radosna zabawa będzie toczyć się dalej od samego rana! Do tego rodzice i opiekunowie mogą uczestniczyć w rozwoju swoich małych konstruktorów, wspólnie z nimi budując i bawiąc się. Edukacyjna zabawka do zabawy w udawanie — rewelacyjny prezent dla dzieci Zabawki edukacyjne LEGO DUPLO zapewniają przedszkolakom narzędzia do swobodnej zabawy. Znane postacie i możliwość kreatywnego budowania sprawia, że modele DUPLO doskonale nadają się na pierwszy zestaw LEGO każdego dziecka.

  • Opakowanie zestawu ma kształt domku, dzięki czemu można zamienić je w intrygującą sypialnię wypełnioną kolorowymi zabawkami i ciekawymi figurkami, które zapewnią maluchom niezliczone godziny pomysłowej zabawy w odgrywanie ról.
  • Ten edukacyjny zestaw do budowania dla małych dzieci zawiera dwie figurki dziewczynek o współczesnym wyglądzie, a do tego zabawkową gitarę, budzik i sympatycznego pluszowego misia. Dodatkowo opakowanie w kształcie domku nadaje się nie tylko do przechowywania klocków,ale i do zabawy.
  • Łóżko piętrowe ze zjeżdżalnią ma ok. 11 cm wysokości, 13 cm szerokości i 6 cm głębokości.

Klocki LEGO DUPLO 10926 Sypialnia to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla dzieci w wieku 2+

W zestawie:

  • 16 elementów

Instrukcje budowania LEGO DUPLO 10926 Sypialnia:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO DUPLO 10926 Sypialnia:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane