-10% LEGO DUPLO 10925 Pokój zabaw

Klocki LEGO DUPLO: 10925 Pokój zabaw

W pokoiku urodzinowo z Emmą i Julianem

10925

Aktualnie brak na magazynie

Cena

53,99 zł

59,99 zł

Oszczędzasz: 6,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016618143

Temat
Grupa wiekowa
2+
Rok wydania
Klocków
17

Zestaw LEGO® DUPLO® Pokój zabaw wypełniony jest możliwościami pomysłowej zabawy w odgrywanie ról. Bawić się można nawet pudełkiem, ponieważ ma kształt domku. Nowoczesne kolory, ciekawe funkcje i szczegółowe figurki zapewnią maluszkom długie godziny naprawdę wciągającej zabawy. Rozwijająca zabawka dla małych dzieci Odgrywanie pomysłowych historii z chłopcem i dziewczynką w pokoju zabaw pomoże dzieciom rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową. Kącik do nauki zachęci je do zabawy w szkołę i powtarzania przedszkolnej wiedzy. Maluchy mogą nawet urządzić przyjęcie urodzinowe z zabawkami, lodami, prezentem i balonami. Do tego rodzice i opiekunowie mogą uczestniczyć w rozwoju swoich małych konstruktorów, wspólnie z nimi budując i bawiąc się. Prezent do zabawy w udawanie dla dzieci Pomysłowe zestawy LEGO DUPLO zapewniają młodym konstruktorom narzędzia do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i nauki. Te edukacyjne zabawki dla maluchów i przedszkolaków zachęcają do nauki poprzez zabawę w udawanie znajomych postaci oraz kreatywne budowanie.

  • Opakowanie zestawu można zamienić w wielofunkcyjny pokój zabaw wypełniony kolorowymi zabawkami i szczegółowymi figurkami, które zapewnią maluchom niezliczone godziny ciekawej i rozwijającej zabawy.
  • Pudełko w kształcie domku można wykorzystać nie tylko do zabawy, ale i do przechowywania zestawu. Znajdują się w nim wszystkie klocki i elementy potrzebne do urządzenia udawanego przyjęcia urodzinowego i nie tylko. Figurki z zestawu mają współczesny wygląd i wyposażone są w wiele zabawek i akcesoriów.
  • Pokój zabaw z meblami ma ok. 10 cm wysokości, 12 cm szerokości i 6 cm głębokości. 

Klocki LEGO DUPLO 10925 Pokój zabaw to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla dzieci w wieku 2+

W zestawie: 

  • 17 elementów

Instrukcje budowania LEGO DUPLO 10925 Pokój zabaw:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO DUPLO 10925 Pokój zabaw:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane