-10% LEGO DUPLO 10915 Ciężarówka z alfabetem

Klocki LEGO DUPLO: 10915 Ciężarówka z alfabetem

Nauka literek z LEGO DUPLO będzie przyjemna

10915

Aktualnie brak na magazynie

Cena

116,99 zł

129,99 zł

Oszczędzasz: 13,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016617764

Temat
Grupa wiekowa
1,5+
Rok wydania
Klocków
36

Zestaw LEGO® DUPLO® Ciężarówka z alfabetem pozwala połączyć kreatywne budowanie oraz pomysłową zabawę z nauką alfabetu. To najlepsza zabawka edukacyjna dla przedszkolaków, jaką można sobie wymarzyć! Zabawka do nauki alfabetu Układając klocki z literami na ciężarówce, maluszki poprawią swoją koordynację wzrokowo-ruchową. Wymyślanie i odgrywanie pomysłowych przygód z chłopcem, dziewczynką i misiem w rolach głównych pozwoli im poprawić orientację przestrzenną. A 26 klocków z literami dostarczamnóstwa okazji do nauki alfabetu i rozwijania umiejętności językowych. Do tego rodzice i opiekunowie mogą na każdym kroku uczestniczyć w zabawie i rozwoju swoich małych konstruktorów. Porywające zabawki edukacyjne do budowania dla maluchów Zestawy LEGO DUPLO zapewniają młodym budowniczym narzędzia do swobodnej zabawy, wyrażania siebie i nauki. Ponieważ te bezpieczne klocki zostały zaprojektowane z myślą o potrzebach przedszkolaków, małe rączki nie mogą się doczekać, by je chwycić i zacząć budowanie.

  • Edukacyjne klocki pomogą dzieciom w nauce pierwszych liter alfabetu. To uniwersalny prezent dla dzieci, który inspiruje do kreatywnego budowania, pomysłowej zabawy i nauki alfabetu — a to wszystko w jednej zabawnej ciężarówce!
  • Dzieci mogą układać 26 bezpiecznych klocków ze wszystkimi literami angielskiego alfabetu na ciężarówce i zdejmować je, a także wymyślać niezwykłe przygody dla figurek chłopca, dziewczynki i uroczego misia.
  • Ciężarówka ma ok. 12 cm wysokości i 7 cm długości.

Klocki LEGO DUPLO 10915 Ciężarówka z alfabetem to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla dzieci od wieku 1,5+

W zestawie:

  • 36 elementów
  • instrukcja
  • Temat: Duplo ,
  • Grupa wiekowa: 1,5+ ,
  • Rok wydania: 2020 ,
  • Klocków: 36

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO DUPLO 10915 Ciężarówka z alfabetem:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje