LEGO 41239 Eclipso Dark Palace

Klocki LEGO DC Super Hero Girls: 41239 Mroczny pałac Eclipso

Uratuj Flasha™ z Mrocznego pałacu Eclipso!

41239

Aktualnie brak na magazynie

Cena

427,49 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015867726
UPC:
673419266154

Temat
Grupa wiekowa
9-12
Rok wydania
Klocków
1078
Minifigurki
3

Dołącz do emocjonującego świata LEGO® DC Super Hero Girls™ — pomóż Wonder Woman™ pokonać Eclipso™ i uratować Flasha™! Ten wspaniały zestaw zawiera świetny, rozkładany zamek z dwoma poziomami, cztery komory „poboru mocy”, salę do planowania, toaletkę i szafki z bronią, odrzutowiec Eclipso, niewidzialny odrzutowiec Wonder Woman, mnóstwo akcesoriów oraz trzech pomarańczowych podejrzliwych Kryptomitów.

W zestawie trzy minilaleczki: Wonder Woman™, Eclipso™ i Flash™, a także trzy figurki pomarańczowych podejrzliwych Kryptomitów™.

Rozkładany pałac zbudowany z klocków LEGO ma otwierane komory, w których można umieścić Flasha™, Wonder Woman™ oraz inne superbohaterki LEGO® DC Super Hero Girls™. Zawiera też stację zasilania w samym środku, salę do planowania, toaletkę, szafkę na broń, miejsce do produkowania Kryptomitów™ oraz osobny tor szkoleniowy dla Kryptomitów. W zestawie jest też niewidzialny odrzutowiec Wonder Woman z otwieranym kokpitem na dwie minifigurki oraz odrzutowiec Eclipso, w którym zmieści się jedna minifigurka.

Otwórz bramy i rozłóż pałac, by dostać się do komór i pomieszczeń w środku. Wytrenuj Kryptomitów na torze szkoleniowym, by przygotować ich do walki. Otwórz komorę i uratuj Flasha™, zanim Eclipso ukradnie całą jego moc. Przygotuj się do bitwy, korzystając z toaletki i szafki z bronią. Wystartuj odrzutowcem ze szczytu pałacu i pomóż Eclipso™ w nim uciec.

Dodatkowe akcesoria z klocków LEGO: kostur, miecz, korbacz, sai, Lasso Prawdy Wonder Woman, tarcza Wonder Woman, fiolki laboratoryjne, szminka, szczotka, butelki z perfumami, kilof, młot i kowadło oraz trzy kryształy. Połącz model z zestawem 41237 Tajny bunkier Batgirl™ i baw się jeszcze lepiej z ulubionymi superbohaterkami! W każdym zestawie LEGO® DC Super Hero Girls™ znajdziesz uroczych, ale złych Kryptomitów.

Wymiary zabawki:

  • Mroczny pałac Eclipso™ ma ok. 36 cm wysokości, 27 cm szerokości i 14 cm głębokości.
  • Tor szkoleniowy dla Kryptomitów™ ma ok. 6 cm wysokości, 3 cm szerokości i 3 cm głębokości.
  • Niewidzialny odrzutowiec ma ok. 5 cm wysokości, 17 cm długości i 21 cm szerokości.
  • Odrzutowiec Eclipso ma ok. 4 cm wysokości, 19 cm długości i 8 cm szerokości.

Klocki LEGO Super Hero Girls 41239 Mroczny pałac Eclipso to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 9-12 lat.

W zestawie:

  • 1078 klocków
  • 3 minifigurki - Eclipso, The Flash i Wonder Woman
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 41239 Mroczny pałac Eclipso:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 41239 Mroczny pałac Eclipso:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane