LEGO 41237 Batgirl Secret bunker

Klocki LEGO DC Super Hero Girls: 41237 Tajny bunkier Batgirl

Pomóż Batgirl™ złapać Szaloną Harriet™ i odzyskać mikrochip!

41237

Aktualnie brak na magazynie

Cena

189,99 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015867702
UPC:
673419266130

Temat
Grupa wiekowa
7-12
Rok wydania
Klocków
351
Minifigurki
2

Dołącz do emocjonującego świata LEGO® DC Super Hero Girls™ — pomóż Batgirl™ i jej Batrobotowi pokonać Szaloną Harriet™ i zielonego podstępnego Kryptomitę™, którzy włamali się do tajnego bunkra Batgirl! Ten świetny zestaw zawiera otwierany, dwupoziomowy bunkier z miejscem do ćwiczeń, laboratorium informatycznym, miejscem do przebierania się, Batwagonem z rozwijanymi skrzydłami i składanymi kołami, a także mnóstwo akcesoriów.

W zestawie minifigurki: Batgirl™ i Szalona Harriet™, a także figurki Batrobota Batgirl™ i zielonego podstępnego Kryptomity™.

Z klocków zestawu zbudujesz bunkier, który można otworzyć, żeby zajrzeć do pomieszczeń w środku. Bunkier ma obracany peryskop i otwieraną bramę, zwisający worek treningowy i ławkę do ćwiczeń na piętrze, miejsce do przebierania się z akcesoriami, laboratorium informatyczne z ekranem i oknem oraz linę do zjeżdżania z najwyższego piętra na dół do Batwagonu. W zestawie jest też „latający” Batwagon Batgirl z rozwijanymi skrzydłami i kołami składanymi do lotu oraz celą więzienną.

Potrenuj na sali ćwiczeń z workiem i ławką treningową. Obróć peryskop i zobacz, co się dzieje dookoła. Zjedź w dół po linie, żeby szybko dostać się do Batwagonu. Rozłóż skrzydła i złóż koła pojazdu, a potem wystartuj.

Dodatkowe akcesoria z klocków LEGO: butelka wody, sztanga, kajdanki, kamera monitoringu, Batarang, mikrochip, worek treningowy, mata do ćwiczeń i stojak na skrzydła. Połącz linę z zestawem 41238 Fabryka Kryptomitów™ Leny Luthor™ i baw się jeszcze lepiej z ulubionymi superbohaterkami! W każdym zestawie LEGO® DC Super Hero Girls™ znajdziesz uroczych, ale złych Kryptomitów.

Wymiary zabawki:

  • bunkier: ok. 15 cm wysokości, 22 cm szerokości i 4 cm głębokości.
  • Batwagon ma ok. 7 cm wysokości, 11 cm długości i 6 cm szerokości.

Klocki LEGO Super Hero Girls 41237 Tajny bunkier Batgirl to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 7-12 lat.

W zestawie:

  • 351 klocków
  • 2 minifigurki - Mad Harriet i Batgirl
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 41237 Tajny bunkier Batgirl :

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 41237 Tajny bunkier Batgirl :

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane

Promocje