-20% LEGO 41232 Szkoła Superbohaterek

Klocki LEGO DC Super Hero Girls: 41232 Szkoła Superbohaterek

Podszlifuj umiejętności i naucz się, jak zostać superbohaterem!

41232

Aktualnie brak na magazynie

Cena

288,85 zł

359,85 zł

Oszczędzasz: 71,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015814294
UPC:
673419262323

Temat
Grupa wiekowa
8-12
Rok wydania
Klocków
712
Minifigurki
3

Wskocz prosto do pełnego akcji świata LEGO® DC Super Hero Girls™, gdzie Supergirl™ i Trujący Bluszcz™ akurat dają wycisk Lenie Luthor™! W tym niezwykłym zestawie znajdziesz trzy minilaleczki, trzypiętrowy budynek szkoły z obrotowymi klasami, kafejkę, wysuwaną pochylnię, wyrzutnię łańcucha i dysków, motocykl Trującego Bluszczu oraz odrzutowiec Leny , który ma obrotowe dysze i szponiasty chwytak z przodu. Do tego w zestawie jest też dwóch zahipnotyzowanych fioletowych Kryptomitów. Zawiera trzy minilaleczki: Supergirl™, Poison Ivy™ i Lena Luthor™. W pudełku znajdziesz też roślinkę imieniem Frankie™ i dwóch zahipnotyzowanych fioletowych Kryptomitów.

Z klocków zestawu zbudujesz trzypoziomowy budynek szkoły z dużym klockiem ametystu na dachu i dwoma obrotowymi klasami ze stolikami, krzesłami i obrotowymi ekranami. Na najwyższym piętrze jest kafejka z telewizorem. Szkoła może przejść w tryb bojowy: ma wtedy opuszczoną pochylnię, obracające się flagi z przodu, miotacz dysków na dachu jednej z klas oraz miotacz łańcuchów na dachu budynku. Odrzutowiec Leny Luthor wyposażony jest w otwierany kokpit, obrotowe dysze oraz obracający się szponiasty chwytak z przodu. Motocykl Trującego Bluszczu ma roślinny miotacz. Nie pozwól, by cenny ametyst Szkoły superbohaterów wpadł w ręce Leny Luthor™ i jej Kryptomitów! Pomoże Ci w tym Supergirl™, Trujący Bluszcz™ i roślinka Frankie™. Obróć pokrętło na górnym piętrze szkoły, aby przestawić cały budynek w tryb obronny, a potem zjedź po pochylni motocyklem Trującego Bluszczu™. Wyceluj z miotacza łańcuchów i strąć odrzutowiec Leny! Sprawdź, czy uda Ci się trafić Kryptomitów z miotacza dysków! Po wygranej bitwie możesz przywrócić szkole normalną postać i uczcić zwycięstwo w kafejce.

W zestawie broń: trzy pistolety laserowe, dysk Trującego Bluszczu, dysk Supergirl i dwa łańcuchy. Dostępne akcesoria: szafka na narzędzia, klucz, butelka z supernawozem, superkubki, dodatkowa pelerynka, fragment ametystu, moce pnącza, kwiat Trującego Bluszczu, telefon Supergirl, nożyczki i kawałek sushi. W każdym zestawie LEGO® DC Super Hero Girls™ znajdziesz uroczych, ale złych Kryptomitów.

  • Wymiary szkoły: ok. 30 cm wysokości, 33 cm szerokości i 10 cm głębokości
  • Wymiary motocykla Trującego Bluszczu: ok. 3 cm wysokości, 8 cm długości i 3 cm szerokości.
  • Wymiary odrzutowca Leny: ok. 6 cm wysokości, 15 cm długości i 10 cm szerokości.

Klocki LEGO DC Super Hero Girls 41232 Szkoła Superbohaterek to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 8-12 lat

W zestawie:

  • 712 klocków
  • 3 minifigurki
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 41232 Szkoła Superbohaterek:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 41232 Szkoła Superbohaterek:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane