-20% LEGO 21041 Wielki Mur Chński

Klocki LEGO Architecture: 21041 Wielki Mur Chński

Poznaj Wielki Mur Chiński z serii LEGO® Architecture!

21041

Aktualnie brak na magazynie

Cena

182,99 zł

229,99 zł

Oszczędzasz: 47,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016111873

Temat
Grupa wiekowa
12+
Rok wydania
Klocków
551

Odkryj architektoniczne sekrety jednego z obiektów światowego dziedzictwa z zestawem LEGO® Architecture 21041 Wielki Mur Chiński. Przyjrzyj się sprytnym technikom konstrukcyjnym, dzięki którym budowla wije się wzdłuż tysięcy kilometrów pagórków oraz wygina w górę i w dół między szczytami na nierównym, pofałdowanym terenie, tworząc harmonijne połączenie przyrody i architektury. Ten niezwykle szczegółowy model LEGO przedstawia dwie wieże połączone krętym fragmentem fortyfikacji na szczycie ciemnozielonego, górzystego krajobrazu z dolinami porośniętymi bujną roślinnością, drzewami i jeziorami. Całość uzupełniają dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim. Model świetnie sprawdzi się jako orientalny element wystroju domu lub biura, a złożenie go to relaksujące wyzwanie, które zapewni dużo satysfakcji każdemu miłośnikowi architektury, podróży, historii i projektowania. Połączenie kilku modeli pozwala stworzyć dłuższy Wielki Mur.

Interpretacja Wielkiego Muru Chińskiego z serii LEGO® Architecture.

Kręty fragment fortyfikacji z dwiema wieżami wijący się wzdłuż porośniętego bujną roślinnością krajobrazu z górami, drzewami i jeziorami.

W zestawie znajdują się także dwie dekoracyjne płytki w języku angielskim i chińskim.

Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii budowli. (Tylko w języku angielskim, francuskim i chińskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać ze strony LEGO.pl/architecture).

Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.

Wymiary:

  • Model ma ok. 12 cm wysokości, 27 cm szerokości i 9 cm głębokości.

Klocki LEGO Architecture 21041 Wielki Mur Chiński to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku powyżej 12 lat.

W zestawie:

  • 551 klocków
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 21041 Wielki Mur Chński:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 21041 Wielki Mur Chński:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane

Promocje