-5% LEGO 21036 Łuk Triumfalny

Klocki LEGO Architecture: 21036 Łuk Tryumfalny

Poznaj majestat Łuku Tryumfalnego!

21036

Aktualnie brak na magazynie

Cena

142,49 zł

149,99 zł

Oszczędzasz: 7,50 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015865357

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
12+
Rok wydania
Klocków
386

Odtwórz architektoniczną elegancję jednego z najbardziej znanych pomników na świecie z tym imponującym modelem Łuku Tryumfalnego z serii LEGO® Architecture. Ten szczegółowy model wiernie oddaje architektoniczne arcydzieło Paryża z jego filarami, posągami, misternymi płaskorzeźbami i subtelną kolorystyką, która podkreśla zdecydowane linie, łuki i kontury fasady, równocześnie dodając im ciepła. Zestaw zawiera również złotą plakietkę symbolizującą Grób Nieznanego Żołnierza, wieczny płomień z klocków LEGO oraz dekoracyjną płytkę z napisem „Arc de Triomphe”. Ten model z serii LEGO świetnie sprawdzi się jako element wystroju domu lub biura, a złożenie go to fascynujące wyzwanie, które zapewni dużo satysfakcji każdemu, kto interesuje się architekturą, podróżami, historią i projektowaniem.

Interpretacja Łuku Tryumfalnego — ważnego punktu na architektonicznej mapie świata — dostępna w serii LEGO® Architecture. Model ma ozdobione posągami filary, misterne płaskorzeźby i subtelną kolorystykę, która podkreśla zdecydowane linie, łuki i kontury fasady, równocześnie dodając im ciepła. Zestaw zawiera również złotą plakietkę symbolizującą Grób Nieznanego Żołnierza i wieczny płomień do zbudowania z klocków LEGO®. W zestawie dekoracyjna płytka z napisem „Arc de Triomphe”.

Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii pomnika. (Tylko w języku angielskim i francuskim. Tekst w pozostałych językach można pobrać z LEGO.pl/architecture/booklet).

Wymiary:

  • Model ma ok. 11cm wysokości, 14 cm szerokości i 9 cm głębokości.

Klocki LEGO Architecture 21036 Łuk Tryumfalny to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku powyżej 12 lat.

W zestawie:

  • 386 klocków
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 21036 Łuk Tryumfalny:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 21036 Łuk Tryumfalny:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane