-13% LEGO 21035 Muzeum Solomona R. Guggenheima

Klocki LEGO Architecture: 21035 Muzeum Solomona R. Guggenheima

Zbuduj Muzeum Solomona R. Guggenheima z serii LEGO® Architecture!

21035

W magazynie, Wysyłka w 24h

Ostatnie sztuki!

Cena

244,70 zł

279,70 zł

Oszczędzasz: 35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015865340

Temat
Wątek
Grupa wiekowa
12+
Rok wydania
Klocków
744

Odkryj tajemnice architektury muzeum Guggenheima zaprojektowanego przez Franka Lloyda Wrighta. Ten szczegółowy model LEGO® wiernie ukazuje charakterystyczną linię i łuki, dzięki którym budynek od pół wieku cieszy się sławą ikony architektury. Uzupełnieniem okrągłych rotund głównego gmachu jest prosta, podzielona przecinającymi się liniami fasada przylegającego do muzeum wysokościowca. Zestaw zawiera także elementy zewnętrzne do złożenia, które ukazują fragment 5th Avenue Museum Mile i typowe dla tego miejsca żółte taksówki. Dla zwiększenia autentyczności model muzeum ma także szyld wykonany z użyciem „pisma architektonicznego” i kroju czcionki zbliżonego do tego, który pierwotnie zastosował Wright. Ten model z serii LEGO Architecture świetnie sprawdzi się jako element wystroju domu lub biura, a złożenie go dostarczy satysfakcji każdemu, kto interesuje się architekturą, podróżami, historią i projektowaniem.

Interpretacja Muzeum Solomona R. Guggenheima — ważnego punktu na architektonicznej mapie świata — dostępna w ramach serii LEGO® Architecture.

Z klocków zestawu zbudujesz modernistyczną fasadę Muzeum Guggenheima z jej okrągłymi rotundami i charakterystycznymi liniami, a także przyległy ośmiopiętrowy wysokościowiec i fragment nowojorskiej 5th Avenue Museum Mile z miniaturowymi żółtymi taksówkami. Dla zwiększenia autentyczności model muzeum ma także szyld wykonany z użyciem „pisma architektonicznego” i kroju czcionki zbliżonego do tego stosowanego przez Wrighta. Do zestawu dołączona jest broszura z informacjami o projekcie, architekturze i historii budynku (tylko w języku angielskim, tekst w pozostałych językach można pobrać z LEGO.pl/architecture).

Seria LEGO® Architecture, stworzona dla miłośników podróży, architektury, historii i projektowania, oddaje hołd światowej architekturze poprzez odtwarzanie najsłynniejszych budowli z klocków LEGO.

  • Wymiary: ok. 12 cm wysokości, 19 cm szerokości i 14 cm głębokości.

Klocki LEGO Architecture 21035 Muzeum Solomona R. Guggenheima to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku powyżej 12 lat.

W zestawie:

  • 744 klocki
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 21035 Muzeum Solomona R. Guggenheima:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 21035 Muzeum Solomona R. Guggenheima:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować